www.sudzibas.lv kristīne varganova mātes un tēva māja

kristīne varganova - mātes un tēva māja

Cilvēki runā ka kristīne varganova likumīgi nozaga ar notāra palidzību no dzīvas mātes maju kuru tagat pardot. esat uzmanīgi ja var izdarīt to ar savu māti var iedomaties ko viņa var izdarīt ar draugiem un tt.

J

J jāāā 19.05.2011

A kas tev d...plēš?

S sune 19.05.2011

Ko nozīmē likumīgi nozaga? Un kāda tev tur daļa?

V virgo 23.05.2011

------> Pohujs 18-05-2011
Pirmkārt, 21 gadu atpakaļ nebeidzās nekāds "sociālisms", bet sarkanais fašisms.
Otrkārt, demokratiskā sabiedrībā (sauci to par "kapitālismu", ja patīk birkas), pastāv tāda lieta kā morāle. Ja nezini, kas tas ir, parunā ar kādu normālu cilvēku no Rietumeiropas, lai viņš tev paskaidro.

M mami 09.06.2011

Juriti, tev jau reali nepis savas masas un to ka tava sieva gul ar cietiem tu jau to nezini un ko tu lien tur kur tev neprasa neviens?
matei ir dzivoklis un lai dzivo vina un ja gribat to maju samaksajiet kristinei naudu un viss notiek, nevis spiezat jaunako masu tiesaties ar vinu...