AtrisinātaKristīne Spigēna - Krāpšana

Kristīne Spigēna Krāpniece.
Labdien nopirku vannu, sludinājumā bija teikts ka motori strādā un jāmaina 1 sprausla. Kam piekritu, bet kad aizbrauci viņas vīrs teica ka nestrādā vairākas sprauslas, kam arī piekritu, bet kad jau atvedu mājās un piepildīju, kā viņš teica jo uz vietas ir kā nevarēja nodemonstrēt, jo bija tukša vanna, piepildīju un redzu ka viens motors tomēr nedarbojās. Uzrakstīju viņai un viņa uzreiz man atzvanījā un sāka kliet ko tad es gribu džakūzī pa 100€ un vēl strādājošu. Sarunu drošības pēc ierakstīju, ja gadījumā kāds apšaubīs faktus. Uzmanieties, viņi dzīvo Daugmalē.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Rihards Ronis 05.06.2017

Labdien,

Sūdzība tika atzīmēta, kā atrisināta.

Kolta 30.05.2017

Vienu vārdu sakot gribēja tikt vaļā no veca grausta un nedaudz vel uzvārīties. Izdevās!
Nevienu ejošu džakuzi par 100eur nekad nenopirksi.

R Rita Liepiņa 22.08.2017

Rakstīts ka sūdzība tika atrisināta, bet tā nav taisnība, jo Edvīns Spigems ir draudējis fiziski un tā kā viņā ir Sia Freko īpašnieks ar lielu naudas maku ir veicis necilvēciskas darbības savā stilā lai ietekmētu šo situāciju