www.sudzibas.lv Kristīne Kuropatņikova ļoti nekvalitatīvi liek skropstas

Kristīne Kuropatņikova - ļoti nekvalitatīvi liek skropstas

Nopirku 2 kuponus un 16. jūl. biju uz šo procedūru. Meistare pieaudzēja 45 skropstas pie vienas acs (pēc pašas teiktā), tik pat pie otras. Parasti šim skaitam vajadzētu būt vismaz 70. Kad piecēlos no krēsla un atvēru acis, teicu, ka šķiet, te ir caurums, uz ko viņa pastrupi atbildēja, ka viss ir pielikts! Gan pēc tam skatoties spogulī, gan draudzenes teica, ka pat nevar pateikt, ka ir kādas izmaiņas, jo skropstas pieliktas ļoti plānas un īsas (8 milimetri, pēc meistares teiktā). Parasti skropstām jāturās vismaz 3 nedēļas. Ar iepriekšējām esmu staigājusi pat 5-6 nedēļas, taču šoreiz pirmās skropstas man sāka izbirt tās pašas dienas vakarā. Līdz sestdienai pie vienas no acīm bija palikušas pēc skata kādas 10 skropstas! Pirmdienas vakarā pie vienas no acīm bija palikušas 3 skropstas, pie otras nedaudz vairāk, kuras tā arī, skatoties filmu, noknibināju nost (parasti, lai noņemtu skropstas ir nepieciešams speciāls līmes šķīdinātājs). Jāpiebilst, ka skropstas izkrita bez manas īstās skropstas, kas nozīmē, ka mākslīgās slikti piestiprinātas, nevis manējās krīt ārā.
Vakar 23.jūl. paņēmu atlikušo kuponu un gāju uz šo salonu runāt par radušos situāciju. Kad ienācu salonā, jautāju pēc meistares. Kad kolēģes viņu sauca, atskanēja atbilde- a ko vajag??? Meistare iznāca ārā un es sāku skaidrot situāciju, rādot uz savām acīmredzamām "plikajām" acīm. Meistare izskatījās nedaudz šokēta un pēc runas pauda nostāju apmēram- ko tad es tagad gribu. Teicu, ka esmu atnesusi otru kuponu un vēlos saņemt naudu gan par izlietoto, gan neizlietoto. Meistare kļuva ļoti strupa. Paaugstinātā, pat rupjā balsī, teica, ko es iedomājos te nākot? Viņa strādājot, lai piezvanot vēlāk izrunāt situāciju. Teicu, ka nācu parādīt, ka skropstas tiešām neturas un vēlos saņemt naudu. Meistare atkliedza, ka naudas pie viņas neesot, laika tagad arī nav, lai sazinos ar zizu.lv un risinot šo situāciju, uz ko viņa apcirtās un vienkārši aizgāja.
Esmu šokā gan par šo ļoti nekvalitatīvo pakalpojumu, gan meistares rupjo attieksmi.

E

S smīkņa 26.08.2013

Priekš kam tev tās skropstas?! Uz praidu sataisījies?

E el.ly 26.08.2013

Tagad izradās tas salons salons saucas Audra Style, nevis Grēta.