www.sudzibas.lv Kristīne Knapše Dzīvokļu izīrētāju apkrāpēja

Kristīne Knapše - Dzīvokļu izīrētāju apkrāpēja

Esmu dzīvokļa īpašnieces, kura izīrē savu dzīvokli Rīgā, pilnvarotā persona. 2017. Gada septembrī šis dzīvoklis tika izīrēts Kristīnei Knapšei, kuira sākumā likās simpātiska jauna sieviete, kurai var uzticēties.
Iespaidu nesabojāja fakts, ka Kristīne Knapše nevarēja samaksāt pirmā īres mēneša īres maksu pilnībā - mēs, savukārt, noticējām, ka viņai mazliet nepietiek naudas, jo negodīgs izīrētājs paņēmis no viņas priekšapmaksu, kuru viņa it kā pārskaitījusi no ārzemēm, pretī solot īres dzīvokli, bet rezultātā ne naudas, ne dzīvokļa.
Pirmā nesaprašanās mums sākās, kad atradām kristīnei knapšei nodoto īrē dzīvokli sludinājumā kādas citas nekustamā īpašuma firmas sludinājumu portālā, ka dzīvoklis tiek izīrēts īstermiņā.
Sazinājāmies ar kristīni, kura izlikās neko nezinām. Vēlāk uzzinājām, ka viss noticis ar kristīnes tēva andra knapša ziņu. Žēl, ka piedevām šo faktu un tūlīt neizlikām no dzīvokļa!
Liels bija mūsu izbrīns, kad kādā jaukā novembra dienā uz e-mail atnāca vēstule, ka kristīne knapše aizgājusi no dzīvokļa un atslēgas esot atstātas dzīvoklī.
Lieki teikt, ka aizgāja, nesamaksājot komunālos pakalpojumus, par elektrību!
Steigšus devāmies uz neaizslēgto dzīvokli un konstatējām, ka kristīne knapše aizgājusi, līdzi paķerot dažas mantas - gludekli, putekļsūcēju, matu fēnu, veļas žāvējamo rāmi, elektrisko tējkannu. Guļamistabas baltais gultas matracis, kuru nodevām jaunu, bija pārvērsts par uzdzīves pierādījumu "spoguli", kuru nācās tīrīt, izsaucot meistaru - viņam tas neizdevās, pat izmantojot hloru saturošus preparātus. Salauztu atradām gludināmo dēli. Izmesti bija ar saimnieces aizkari.
Sazinājāmies ar Kristīni Knapši, viņas reakcija, ka neko nezinot. Pēc tam solīja, ka kāds paņemtās mantas atsūtīšot. Līdz šai dienai nekas nav noticis, kaut pagājis jau vairāk par mēnesi.
Un nemaz nejutāmies pārsteigti, kad pavisam nesen uzzinājām, ka Kristīnei Knapšei šis nav vienīgais "atstātais"dzīvoklis! Tieši tāda pati situācija jau bijusi ar citu dzīvokļa īpašnieci, kuras adrese un kontakti mums ir zināmi! Arī atstātas durvis vaļā, nesamaksāts. Tāpēc uzmanieties no Kristīnes Knapšesun neizīrējiet viņai dzīvokli!

V VTTsgsh 21.12.2017

Jāņem apmaksu par diviem menešiem uzreiz!Tas ir minimums, jo normalam cilvekam ir nauda samaksat uzreiz, ja nav, tad ari nebus un viņš ir aferists.!

P Pilnvarota_persona 21.12.2017

Likums nosaka drošības maksu par vienu mēnesi mēneša īres apmērā. Drošības naudu sakarā ar aizbēšanu no dzīvokļa īrniece zaudē. Līdz ar to viņai tāpat jāsedz komunālie maksājumi un zaudējumi par mantām.

Man liekas, ka "par diviem mēnešiem uzreiz" bija domāts par pirmo un pēdējo.
Kad ievācas dzīvoklī par pirmo mēnesi samaksā īri un par pēdējo (kas ir drošības nauda). Tādā veidā tiek maksāta īre par tekošo mēnesi, bet komunālie par iepriekšējo mēnesi.
Un uzreiz tiek samaksāts 2x īres summa un tā var zināt vai cilvēks būs maksātājs, ja nevar 2 ires summas, tad ire + komunalie ari nevares.

V VTTsgsh 05.03.2018

Pareizi, par pedejo menesi - tas ir drošibas nauda par komunalajiem.

P Pilnvarota_persona 21.12.2017

Te gan stāsts vairāk par to, ka vienkārši aizbēga no dzīvokļa, paķerot līdzi īpašnieces mantas un nenomaksājot komunālos maksājumus. Īres maksa bija apmaksāta.

P Pilnvarota_persona 03.01.2018

Šodien 03.01.2017 un Kristīne Knapše joprojām neko no mantām nav atdevusi, nav veikusi parāda apmaksu. Nāksies sneigt dokumentus tiesā.

P Pilnvarota_persona 03.01.2018

Kļūdas labojums: šodien 03.01.2018

R Roberts Robert 04.01.2018

Lūdzu norādiet sievietes dzimšanas datumu. Lai nebūtu pārprātumu.

P Pilnvarota_persona 04.01.2018

11.06.1987

L Liene Avotiņa 01.04.2018

Iesaku neiet uz visādām apšaubāmām spēļu zālēm, kur ne tikai ir ieprogrammēts, ka automāts vienmēr izdos mazāk kā tajā tiks iemests, bet arī kriminogēni bīstama vieta, kur nereti mēdz pulcēties alkoholiķi un narkomāni. Nāc un piedalies lielākajās ASV un Rietumeiropas loterijās, kur notiek godīgas izlozes, neizejot no savas siltās un drošās mājas. Pievienojies cilvēkiem, kas pārvalda savu veiksmi! Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā pilnpiedziņas Audi kā ar nanoūdeni mazgātā trolejbusā, ārstējoties ar e-veselību. Savu laimīgo loto biļeti aizpildi šeit: https://goo.gl/d1V5JN un padari 2018.gadu par veiksmīgāko, kas līdz šim noticis savā dzīvē!