kristina zanosija - aizdevums

Vai kāds var kaut ko izdarīt ar to sūda aizdevēju Kristīnu Zanosiju... ne aizdevumus nevar izsniegt, ne naudu atgriezt! Cik ilgi viņa vēl krāps cilvēkus! Tā nevar turpināties! Vai viņa vispār domā par savu meitu? Kā viņu var pārmācīt??? Cilvēki, palīdziet man!

N nuja 12.09.2010

Bet ko tu tur līdi? Tos nožēlojamos kredītņēmējus vajag mācīt! Ej strādāt un dzīvo par savu naudu!

E Experts 13.09.2010

Daļēji piekrītu Nu Ja komentāra. Atcerieties, ka bezmaksas vai pa lēto var dabūt tikai sieru - peļu slazdā. Cik nav bijuši jau tie krāpnieki, kas prasa iemaksāt naudu, lai dabūtu kredītu - padomājiet ar galvu kāpēc ir kredītiestādei jāiemaksā nauda, ja viņi var darījuma maksu (kā Inserviss) iekasēt no izmaksātā kredīta.

P.S.
Publiska draudu izteikšana radiniekiem jau var pašam kaitēt vairāk kā tai krāpniecei. Lai nu kā novēlu veiksmi un būt prātīgākam turpmākajā dzīvē!

L Laura 20.09.2010

sjezdijte k nej damoj riga Ikseles iela 7 dziv.26, pisite v policiju zaevlenie ona sebe statju zarabotala 177, cesnim svoim trudom.

I ina 04.04.2011

menja ona toze obmanula...ja wjas ponemaju wto nas mnogo i poetomu narod nenado sidetj na meste i zdatj pogodi u morja davajte vse u kogo jestj zelanije jej otamstitj na etix vixodnix 10.04.11 v centre vstretimsja i napiwim vse druzna po bumawki i etogo xvatet...zdu vawix zvankov sms ili maila 26703556 [slēpt]@one.lv

L Laura 19.11.2011

eta dranj teper zvezda smotrite na nejo tautas balss z 29.09.2011

N nmatiss 10.05.2012

Vai kāds vispār ir saņēmis kredītu caur Kristini Zanosiju(Jankovsku)?