www.sudzibas.lv Kristaps no Cēsīm Krāpnieks un Melis

Kristaps no Cēsīm - Krāpnieks un Melis

Šis ir vairāk kā brīdinājums, nevis sūdzība. Kristaps no Cēsīm ir melis, neģēlis un krāpnieks, kurš vispirms sāk rakstīt jaunām (arī nepilngadīgām) sakarā ar part-time darba piedāvājumu būt par modeli kaut kādam mazpazīstamam brendam vaipavadoni pasākumos bez saisībām, neatklājot savu vārdu un kopumā dodot ļoti maz informācijas par sevi. Norunā tikšanos centrā, pēc tam aizved uz Cēsīm uz kaut kādu ļevo dzīvokli, lai gan arī saka ka uz ofisu iepazīties ar viņa meiteni un kaut ko sarunāt sakarā ar to darbu. Tad piedzirda, uzmācās, iz***o un pēc tam vēl draud sarakstēs. Pat caur policiju un tiesāšanos nav izdevies ar šo nelieti tikt galā, jo viņš uzpērk advokātus. Uzvārdu diemžēl neatceros, bet, mīļās meitenes/sievietes, lūdzu uzmanieties no šī tipa un ja jums kāds raksta, tad ar milzīgu piesardzību, bez pietiekošas info vnk bloķējiet šo tipu.

Good Intentions 04.03.2023

Laikam jau nav pārāk gudras, ja jau viss ir tik kreisi, tad vel ieraut neatsakās.

L Liene889 14.03.2023

Zini, jā, tā meitene, kas man stāstīja ar galvu tajā momentā nebija domājusi, tāpēc uzrakstu šeit, lai citas, kas nedomā ar galvu tādos momentos dabūtu spērienu pa pēcpusi pirms ir par vēlu, kā gadījās manai draudzenei.