Kristaps Jemeļjanovs - Krāpšana

Darbu vadītājs uzņēmās darbu ar termiņu 20. septembris. Darbus darīja pirmās 3 nedēļas, vēlāk meistari sāka sūdzēties, ka nav samaksāts. Savukārt, tāme izauga 8000 eiro līdz 12000 eiro, kas tika samaksāta. Gan skaidrā, gan ar paskaitījumiem caur Revolut, ar fake līgumiem dzīvesbiedrei. 2. oktobrī visi pazuda un palika nepabeigts dzīvoklis.

Y

A Andrejs.J. 20.11.2023

Kristaps Jemeljanovs...! Krāpnieks .

Strādāju pie viņa, pēdējo naudu kā acis neredzēju tieši šai lietā kas saistīts ir ar dzīvokļa remonta darbiem.

Paliek tik jautājums labs, cik tālu viņš ar šo tiks ?!👍

K Kristaps J 28.01.2024

Andrejs Jugas. Ir tā saucamais "meistars", kurš divas un vairāk nedēļas špaktelē jau izšpaktelētu 5m2 telpu un pieprasa par to 800€. Kolektīvā nepārtraukti radīja intrigas ar citiem. Paldies par mācību ielaižoties ar šādiem tipiem kaut kāda veida darīšanās. Oficiāli strādāt negrib, jo parādu līdz ausīm

R Rusty Jones 16.01.2024

Jaraksta iesniegums policijā, mani viņš arī apkrāpa, par ko saņēma sodu, naudu protams, ka savas ausis neredzēju, bet sodu saņēma, kas ir jau pozitīvi, lai mazliet pasēž.

K Kristaps J 28.01.2024

Diez, kas slēpjas aiz šī segvārda, kurš nevar sevi nosaukt un apmelot citus? Paldies par reklāmu.