www.sudzibas.lv Krista Bērziņa Mele un krāpniece

Krista Bērziņa - Mele un krāpniece

Krista Bērziņahttp://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=42665https://www.facebook.com/groups/805474682858831/929880967084868/?comment_id=929906430415655¬if_t=likehttps://www.facebook.com/profile.php?id=100009267855972&fref=tsTelefona nr. - 29866601Adrese: Rīga, Zolitūde, Platones iela 13 LV - 102909.07. sarunājām maiņu, un, ka izsūtīsim paciņas viena otrai 10.07. Es izsūtīju, bet viņa ne. Manu paciņu viņa izņēma jau 13.07. Tagad stāsta visādas atrunas un pasakas, kāpēc nevarot izsūtīt man paciņu. Neesot naudas, par daudz iztērējusi paikā, draugam uz kartes mīnusos utt. Un vēl stāsta, ka pabalstu ieskaitot tajā un tajā datumā. Pirmkārt, bērnu TEV KRISTA NAV.Bet..Interesantākais ir tas, ka no cita profila tika uzzināts, ka jaka ( pret kuru gribēju mainīties), tiek pārdota tālāk.Naudu vajagot skaitīt uz šādu konta nr.:LV82HABA0551032602860 Verners BergmanisMeitene, kura palīdzēja dabūt jaku, arī stāsta, ka knapi pierunāja Kristu pat no mājas iznākt ārā. Un arī pasakas stāstīja. Un jaka bijusi briesmīgā stāvoklī.

G