Krimalnieki kempings - ;((

Bijām ar kompāniju atpusties kempingā Krimalniekos. Vieta ir ļoti skaista, bet vairs uz turieni nebrauksim. Saimnieks ar vārdu Ingus slimo ar atmiņas zudumu, jo vietu pasutījam iepriekš divas reizes zvanot. Viņš, diemžēl, to atcereties nevarēja. Vietu tomēr viņš mums atrada, bet no apsolītā bija tikai vieta, elektrības nebija, mangālavai ugunskura vietas arī ne, malka, tikai par naudu. Bet visnepatīkamāis bija finalā, kad tas Ingus vakarpuse atskrēja un šausminājās par skaļu mūziku un par to ka apkart cilvēki guļ. Jutos ka pionier nometnē! Vissmiekligais bija tas ka viņš paprasīja mūms atslēgas no mašinas. A atslēgu no dzīvokļa kur nauda stav nevajag????:)))))

K

J Jānis 22.07.2009

Es dzīvoju netālu no Krimalniekiem un varu teikt, ka vieta gan nav nekāda labā, jo man nepatīk atpūtnieki ar skaļu mūziku un aliņiem, bet katram sava gaume, es esmu riktīgāks vīrs un mīlu atpūsties mežonīgākā dabā bez cilvēkiem, bet nu komfortmīļiem varbūt tā nepatīk. Jāsaka, ka šis viesis tiešām ir stulbs un nesaprot, ka ja ir nakts, tad jāprot tomēr cienīt tos, kas guļ un negrib klausīties mūziku. Tādu urlainu ākstu dēļ es arī nemēdzu palikt snobiskos kempingos, izņemot profesionālo tūristu kempinga vietas, jo mūždien jākasās par to, ka pilsētnieks redz grib tucināties līdz rīta gaismai ar šņabja pudeli. Ja tevi, autor, vecāki neiemācīja cienīt otra miegu un cienīt otra brīvību, ka cits varbūt nevēlas klausīties tavu mūziku, tad ko tur teikt... pieaudzis cilvēks ar tīņa domāšanu. Ja gribi netraucēti kalbasīties, dodies kaut kur viens ar savu kompāniju un netraucē citus cilvēkus, jo ne visiem ir jāatpūšas pa tavai modei un spalvai.

J Jenks 22.07.2009

Rembo!

J JāniJāni 26.07.2009

Jāni, tu gan esi dumjš, viņš maksā naudu par to, lai varētu tur likt to savu mūziku, bet kaut kāds pasists Ingus savā dzēruma pohā māk tikai sūdus taisīt, bet Jānis no malas redz izdomā, ka viņam atsevišķi vēl jāsamaksā, lai varētu muziku likt, macies atšķirt savu teritoriju kurā tu vari sprēgāt

M Md1974 18.02.2020

Starp citu, jau kopš kempinga darbības pirmsākumiem, kempingā mūziku atskaņot ir kategoriski aizliegts.

K Ksju 27.07.2009

Cienijams Jānis. Vajag uzmanigak lasīt tekstu. Runa bija ne tikai par mūziku bet ari par to ka no apsolita servisa NEBIJA NEKA. A visas pretenzijas par atputniekiem lūdzu pie zemes ipašnieka kurš noorganizeja tur biznesu un saņem par to naudu. Mūsu kompanija nebrauca uz tureni gulet, pagul es varu arī mājas, un nevajadzes nevienam maksat piečuku.

G guru 20.01.2010

HAHAHAH! jāāāā - mani sajūsmina šitie pārgudrie, kuri samaksā savus 2 lateļus un izdomā, ka ir nopirkuši visu kempingu!!!

J janb 20.04.2010

Pēc LR likuma skaļi (laikam bija >50 DB, kas ir normālas sarunas skaļumā) mūziku nevar klausīties! Tā kā - nav par ko sūdzēties.

R Rīgas Jānis 29.11.2010

Ksju..

Esmu pats ar ģimeni atpūties Krimalniekos atkārtotas reizes, un, godīgi sakot, Inguss ir no retajiem normāliem cilvēkiem, ko mūsdienā sastopam.
Mēs senāk, piemēram, nakšņojām netālu uz ziemeļiem pie "Miervalža".. tur mums cauru nakti blieza no četrām pusēm katras savu, itin skaļu, diez vai mūziku. Sviests un bardaks, bet tā taču ir gaumes lieta... saimnieks rausta vien plecus... ka tik naudiņa...
Aplūkojot, pat ne īpaši kārtīgi, nozīmi pie Krimalnieku iebrauktuves, jebkuŗam ir skaidri un gaiši redzams, ka "muzons" nav ne vēlams, ne atļauts. No kurienes radās Jums pārsteigums, ka tā tas arī bija domāts ?

Mēs tur noteikti brauksim vēl... varbūt tik vien tādēļ, ka nebūs tur tādas debīlas kompānijas, kādu Jūs aprakstat...

H Hailey 01.12.2010

Par autoru varu teikt tikai vienu - fail. Kempingā ir Z Ī M E S par to, ka nevar klausīties skaļu mūziku. Kur problēma?