www.sudzibas.lv Kreiss Халатность отдела кадров

Kreiss - Халатность отдела кадров

Как был бардак в крейсе так бардак там и поныне. Поэтому и текучка, никто не хочет там работать. Сплошное вранье, нарушение прав человека, хамствоОтношение к людям как к скотуПерсонал который остался оставляет желать лучшего - Низкий уровень развития, культуры и образования. Разговаривать по человечески не умеют - неприкрытое хамство, взгляд из подлобьяНа вопрос как вы можете так поступать с человеком, искреннее недоумение а что тут такого!

P

P pravdaa 19.12.2013

плохо кончит этот крейс :))) за такое отношение к людям

Nandia 19.12.2013

Kaut kāda tizla domu sagrābstījumu sūdzība! Šādus bezpontus vajadzētu dzēst ārā, lai sūdzību sniedzēji vienreiz iemācas konkretizēt un norādīt faktus, reālas situācijas utt. A savādāk mēsls pie mēsla un tukša vāvuļošana.
PRAVDAA - KAS KONKRĒTI TIKA IZDARĪTS?! KĀ DARBINIEKS VAI CITS CIETIS?! KĀDS IR KONKRĒTĀ EMOCIJU SPRIEDELĒJUMA CĒLONIS UN KĀDA BIJA NOTIKUMU GAITA?! LĪDZ KĀDIEM KONKRĒTIEM FAKTIEM TAS VISS NOVEDA?!? KĀDUS RISINĀJUMUS MĒĢINĀJA PIEŅEMT CIETUŠAIS?!? KONKRĒTI KURŠ NO DARBINIEKIEM UN KONKRĒTI KO PATEICA, IZDARĪJA UTT. ?!?!
---
Saita lasītāji nav auni un uz pliku fuuu un peee neņem un uzreiz neieliek kādu savā melnajā sarakstā.