Kreiss - Absurds

Dodoties strādāt kreiss, rēķinies no saviem līdzekļiem ieguldīt 800 eiro, lai iestātos darba, pat ja tev ir visas kategorijas un čipi, pirms uzsākt strādāt tevi normāli izslaucis, mana pieredze ir liela Eiropā un Skandināvijā, ko paskaidroju stājoties iekšā, ir gan strādāts 3 pasaules valstīs, uz Refa Tenta un utt, ka arī paskaidroju, ka man nav vajadzības braukāt, ar nekompetentu instruktoru, kuram pašam derētu pamācīties no manis, jo esmu strādājis uz 25 m gara sastāvā, kā arī meža tehnikas, un tērēt savu laiku, lai maksātu no savas kabatas, murga plusā vēl neko neesi nopelnījis no šīs kompānijas ir galīgā izgāšanās, likt noteikumus pie viņu datora, vispār ir kaut kāds absurds, ar šādu attieksmi, jums šoferus būs jāņem no Āfrikas! Ja esi gatavs maksāt 800 un uz augšu, nemaz nenopelnījis, tad tev tikai uz kreiss!

V

T Turkey901 15.02.2020

Kas tad ir 800 Eiro tālbraucējam, kāda trešdaļa mēneša algas?!
Neies viņi riskēt sēdināt pie jauna auto sastāva stūres apšaubāmu šoferi, kurš, iespējams, visu dzīvi stūrējis kkādu mistkasti, lauzis un tad labojis, un neko nesaprot no jauniem auto, vadītāja asistentiem, kā arī, tā kā autoskola jau, iespējams, vairākus gadu desmitus aiz muguras, tad noteikumi būs aizmirsušies, vai pat izmainījušiet, tapēc zināšanas ir jāaktualizē laiku pa laikam!

V vitols 15.02.2020

Šofera profesija vairs nav cienījamā profesija. Pārsvarā visur attieksme ir slikta

T Turkey901 15.02.2020

Ja nebūsiet pavisam bezcerīgs, tad Jūs pilnīgi noteikti paņems darbā!
Izvēle paliek Jūsu ziņā.