Kreiss - Absurds

Dodoties strādāt kreiss, rēķinies no saviem līdzekļiem ieguldīt 800 eiro, lai iestātos darba, pat ja tev ir visas kategorijas un čipi, pirms uzsākt strādāt tevi normāli izslaucis, mana pieredze ir liela Eiropā un Skandināvijā, ko paskaidroju stājoties iekšā, ir gan strādāts 3 pasaules valstīs, uz Refa Tenta un utt, ka arī paskaidroju, ka man nav vajadzības braukāt, ar nekompetentu instruktoru, kuram pašam derētu pamācīties no manis, jo esmu strādājis uz 25 m gara sastāvā, kā arī meža tehnikas, un tērēt savu laiku, lai maksātu no savas kabatas, murga plusā vēl neko neesi nopelnījis no šīs kompānijas ir galīgā izgāšanās, likt noteikumus pie viņu datora, vispār ir kaut kāds absurds, ar šādu attieksmi, jums šoferus būs jāņem no Āfrikas! Ja esi gatavs maksāt 800 un uz augšu, nemaz nenopelnījis, tad tev tikai uz kreiss!

V