kredīts,līzings - maldināšana

Gribēju tautu painformēt, ka ievietojot sludinājumu ar lūgumu par kredītu iespējām, uzrādot tālruņa nr., atsūta īsziņu kungs (nestādījās priekšā) tālruņa nr.26728490, kurš, stādoties priekšā kā privāts aizdevējs, rupji pasūta. Rezumē: slims ar galvu, izpriecājas par cilvēkiem nelaimē. Iesaku uzmanīties, lai nesabojātu sev garastāvokli, jo viņš jau pats sūtu īsziņu ar piedāvājumu aizdot naudu. Vēl gribēju painformēt, ka slavenais Vladimirs, tel.nr.28260038, nav nekur pazudis. Ja kāds ielicis sludinājumu ar lūgumu pēc kredīta, pirmais zvana, jāatver konts Krājbankā (nezin tikai kāpēc tieši tur), un lai tik sūta konta nr.paroles, koda kartes nr, utt., atčekoju puisi, pateicu to, atsūtīja man īsziņu, ka viņš nevēlas ar mani vairs sadarboties. Lasīju jau, ka iegrābušies cilvēciņi un noticējuši krāpniekam. Vispār jau jāsaka, ka nav iespējams aizņemties, ja ieliek sludinājumu, (lai arī darbs algots, gan kredīvēsture tīra). Ja kādam interese, varu painformēt, lai nekad neizmanto Square+ Stabu ielā 50-13 Rīgā pakalpojumus, jo šie visi viktoriņi, oļegiņi un eduardiņi srādā, lai pakamptu sev lielo kumosu, kredītņēmējs paliek ar grašiem, (viņam vēl jāmaksā par šo haizivīšu apetīti) un beigās tā pārkredītēts dzīvoklis, ka paliec bez īpašuma, kā tas ir manā gadījumā

D

N nezinite 19.07.2011

ARI MAN SHIS KUNDZINS ZVANIJA, NEZINU KADA JEGA VINAM NO TAA

J jurgis 22.08.2011

Es arī pasūtītu d...st, ja man prasītu vienkārši tā, bez kādām garantijām naudu aizdot...

J jurgis 22.08.2011

man liekas, ka Vladimirs ir maskējies Citplanētietis un sūc Jūsu enerģiju!!!Var atņemt arī nevainību!!!

L laura 20.10.2011

ar siem kas prasa obligati kontu krajbanka unuz konta jabut 0.50 sant ir ta, vini uz tava varda sanemsies atros kreditus.saku pec pieredzes.ari pec tam dodoties uz policiju nekas nemainisies