www.sudzibas.lv kredīts PFF ne ta PPF.. vairāk kā dīvaina būšana

kredīts PFF ne ta PPF.. - vairāk kā dīvaina būšana

Vai kāds pie šīs dāmas ir vispār saņēmis kaut 100 latus kredītā, jo ir pilnīgi neizprotama šī
kantora darbība.Sludekļi sabāzti teju visur, arī par sliktO :-)) kredītvēsturi piemin kā netraucējošu elementu, bet tiklīdz jādod nauda, tā nikā! melo, ģevuška, skropstas klapēdama...
Es šitādai kantorai jēgu nesaprotu.Mož viņi tikai datus kačā.Nafig jāpilda anketas un kādi tur vēl s..di, ja beigās (laikam tak jūt, ka nebūs pr-maksas maksātājs) pasaka, ka atteikts pat līdz galam nezinot, cik lielu summu ta vajadzēja.
Vispār-šitos laikus (krīzi) laikam daudzi atcerēsies kā lielāko afēristu uzdzīves laiku.Tikai cilvēki, kas sēž tajos "birojos" paliek atmiņā.Kā viņi dzīvos tālāk???

R

G gatis 21.05.2010

To visu vareji uzrakstit divos/trijos saprotamos teikumos.

L L 22.05.2010

Biju pagājušo gadu uz to kantori aizgājusi, protams tā jaunkundze bija pati pieklājība. Aizpildīju papīrus, vajadzēja iemaksāt 15ls dokumentutu izskatīšanai. Teica, ka pēc pāris dienām zvanīs. Nu labi gaidu, protams neviens nezvana, nāmajā dienā pati zvanu. Atbild, piezvaniet rīt. Nu ok, zvanu, atbild tipa sekretāre un noburšķ, esmu sekretāre neko nezinu, jums atzvanīs. :DDD Nu tā kādas divas nedēļas nočakarējos un nošpļāvos, lai tak aizrijās ar tiem 15ls.
Pēc tam man pastāstīja, ka šitādi lai ari oficiālli kantorīši čakarē tautu un pelna uz ls kas tiek iemaksāti it kā par dokumentu izska'tīšanu.
Bija man mācība par priekšapmaksām:)))
Bet par tiem afēristiem runājot, tāpat visi sūdi viņiem kkad nāks atpakaļ.

F Fifija 22.05.2010

Nu un ko tagad?

Guga 23.05.2010

šogad nekas nav mainījies, tāpat, 15 ls, Svetlanas Ibragimovas j-kundze iekasē par pieteikuma aizsūtīšanu i-netā uz citām kredītdevēju mājaslapām(un pat tas ir 2 nedēļas jāgaida) un mīļi paziņo, ka varat iet tur un jums 50o ls iedos..tas nekas, ka vajadzēja jau citu summu, lielāku, to, ka tur man 500 ls iedos, to es tāpat zināju, bet nekas, arī pieredze tagad ir :) lai arī par 15 ls!

B bit 28.05.2010

lohatroni

A apsīte 19.06.2010

Jā, arī mūs čakarēja divarpusnedēļas, lapnības kalngals līdz tikko saņēma 15, -ls, viss pagaisa, beigu beigās nedabūjām nekā, jo viņas tur sēz tikai pēc pieraksta un ir tikai starpnieki jeb dīleri ar oficiāliem papīriem. Viņa pasaka, ka nedod kredītu ne 2500, ne 500, nu ko tu izdarīsi, skraidīsi pats pa tiem kredītu kantoriem? Fakts, ka naudu tur dabūt nav iespējams un 100% fakts, ka tas nenotiek 1 dienas laikā, zolīda un laipna oficiāla krāpšana.

L lily 19.06.2010

Iespēja nopelnīt, reģistrējies un pelni ;) - http://tinyurl.com/33kqnav