Kredīts no ārzemēm - Nau

Es vēlētos uzzināt vai ir kāds kas ir saņēmis kredītu no ārzemju finanšu kompānijām ar o tagad ir pilni visi sludinājuma portāli? Varbūt tie ir kārtējie krāpnieki kas tikai tīko pēc citu naudiņas!! Ja kāds ir saņēmis šādu kredītu Lūdzu rakstat.

J janco 27.08.2010

AIzmirsti! Nesapno. Ja negribi but apkrapts.

I Ilgvars 27.08.2010

blefs neko nedabuusi nokaasiis no tevis naudu un viss - aizmirsti

L Linda 29.08.2010

Varbut pameginat vinus apcakareet, sanemt un neko vairs neatmaksaat???

L Linda 29.08.2010

Jā varētu jau mēģināt tikai vispirms man jāsamksā viņām nauda!! Tā kā nekas nesanāk.

I Ipašnieks 30.08.2010

Cik ta prasa??:D

. ..... 30.08.2010

krapnieki protams :D jo neviena valstii nevienaa oficiaalajaa finanshu iestadee nebuus jaamaksaa par to, lai sanem krediitu:D

L Linda 30.08.2010

Prasa kā nu kurš cits 1000 eiro cits 720 britu mārciņas cits 200 LS.

E Eriks 01.10.2010

...atceraties ...no arzemem kreditu NAV iespejams sanemt, lai ko jums tur sola...es dzivoju un stradaju arzemes, tapec zinu .

D Drupi 04.10.2010

Ta nauda kuru jums prasa ir domata apdrosinasanai.
Ta nauda ko jus parskaitat nejiet uz to uznemumu ta aiziet tikai uz banku un ar to naudu apdrosina tavu kredita parskaitijumu .