kredīti un to atmaksa - kredītu atmaksa

Tautieši j;us noteikti esat saskārušies ar situāciju kad rodas problēmas kredītu atmaksāšanā, kad sāk sūtītas draudu vēstules ar ierakstīšanu credit inform jeb tautas valodā melnajā sarakstā. Tad mans jautājums jums tāds kas notiks ja cilvēks ir paņēmis vairākus kredītus, bet viena kredīta kavējuma dēļ ticis ieraksīts melnajā sarakstā vai man tagat ir jēga censties atmaksāt kredītu jo vairāk jau nav tas dzinulis kas lika nekavēties ar atmaksu. Vienīgā iespēja viņi liks tiesā, tad jau būs jātiesā trešā daļa ja ne pat puse latvijas iedzīvotāju un kā viņi varēs piedzīt: no algas gadījuma darbi nē, īpašumi visi kredītā par kuriem tiek maksāts ar;i nē jo tie ir bankas, liks cietumā grib taču samazināt par 30 % tad izstāstiet kā viņi to varētu izdarīt?

T

Z Zaiga 12.08.2010

Beidziet dirst, ja ņem, tad maksā, jādomā ar galvu, nevis ar to vietu uz kuras sēž

J Janis 13.08.2010

Labdien vai kads var man aizdot 700 Ls uz gadu tikai uz savstarpeju vienosanos jo man krediti nedod...?

V vija 24.01.2011

piedodiet aizdevejam un jums tiks piedots tikai pec 10 gadiem AMEN.

J Jānītis 24.01.2011

Pats vienkāršākais, lai nepazaudētu visu ir pieteikt maksātnespēju! Tad vismaz varēs mierīgi maksāt noteiktu summu 3 gadus, bet pēc 3 gadiem pārējā summa (nesamaksātā) tiks dzēsta, bet tas ir pie noteikuma, ka tiek pildītas visas ar maksātnespēju saistītās saistības!

Starp citu: bankas ļoti baidās no tā, ka cilvēks var pieteikt maksātnespēju, jo tādā gadījumā viņi zaudē savu naudu!

Man viena banka terorizēja pamatīgi, līdz man apnika un es šiem paziņoju, ka iesniegšu prasību tiesā par maksātnespēju. Ja jūs redzētu kā banka izmainījās! Uzreiz tāda pretīmnākoša un maksājumus sadalīja tā, lai es varētu normāli maksāt! Bet līdz tam vispār nekādās sarunās negribēja ielaisties!!!

S sise 25.01.2011

bet uz creditreform jau maksātnespēja neattiecas? un uz sms credit?
kādi tad vispār ir nosacījumi lai iegūtu šo maksātnespējas statusu?

A Ansis 04.02.2011

Cik man zināms maksātnespējas gadījumā viss cilvēka īpašums tiek pārdalīts start kreditoriem, izņemot, varbūt, vienu dzīvokli vai māju un vitāli svarīgas lietas. Sanāk nebūs ne mašīnas, ne mūsdienīga datora utt. Turklāt visu "šo 3" gadu laikā bus pieejama tikai minimālā alga, bet visus pārējos ienākumus kontrolēs un pārdalīs starp kreditoriem maksātnespējas administrators. Papildus vēl personai, kura ir maksātnespējīga, maksā nodevu administratoram par to, ka viņš pārdala cilvēka ienākumus. Varbūt pabiedēt kreditorus ar maksātnespēju ir jēga, bet reāli to izmantot ir vērts tikai tajā gadījumā, ja esiet gatavs dzīvot 3.gadus uz minimālo algu. Es arī domāju, ka pasludināt maksātnespēju sms credit dēļ nav reāli, jo parādu, kas ir līdz ~400 Ls var atmaksāt mazāk nekā gada laikā, protams, ja ir vēlme.

A Aigarins 18.04.2018

Viena lieta nemaksat kreditus, otra latvija tagad populari kreditdeveji blezu sia, kuri itka kredite bet ar pretlikumigiem veikli sapitiem noteikumiem, ar kuriem ari pec tam spekule. Vienigais arguments izsmejiga toni pazino, bet jus tacu parakstijat. Ja esat cietusi no so firmu pretlikumigajam darbibam, versieties latvijas valsts tiesibsargajosajas institucijas ar iesniegumiem.