www.sudzibas.lv Kredīti 7 Nereāli dārgi - gandrīz krāpšanās

Kredīti 7 - Nereāli dārgi - gandrīz krāpšanās

Neieteiktu saistīties ar šo personu, kas izsniedz gredītus. Uz divāmnedēļām sanāk 50% mēnesī.

Kredīti strādājošajiem. Bez priekšapmaksas. Jautājumi un Konsultācijas pa zemāk norādīto tālruņa numuru.

Kompānijas nosaukums: Kredīti 7
Licences numurs: 29703666
Atrašanās vieta: Rīga, centrs
Adrese un mājas numurs: Caka 55

J Jānis 10.11.2010

nesaprotu tos lo.hus, kas nespeej izdziivot ar to ko nopelna, nee veel vajag njemt kaut kaadu jobanu krediitu lai naakamajaa meenesii buutu veel lielaakaas auzaas. Vai tieshaam juus nemaakat domaat ar galvu? Ja sanjemat algu, kapeec uzreiz puse jaanodzer vai jaanoteeree visaadaas debiiliibaas, un peec tam meenesis jaaubago? Kapeec nevar dziivot ar to kas ir?

E [email protected] 11.11.2010

Ne visi var izdzivot ar savu algu sajos laikos, ta, kapats vien esi lo*s

M me 15.11.2010

a shitas jau ir auglotajs Andis Petuhovs, kas piedava kreditu:D vinjs arii uz to uzvaaraas, ka piedava uz 2 ned a atmaksa uz pusi vairaak:D lai gan arii neieteiktu ar vinju piities, jo tiesaa ir daudz lietu ar vinju.

V Vineta 27.11.2010

:-))))Petuhovs ar Tutānu un vēl kautkāda tante no ventspils.arī divi zagļi, kas elles spriekstelpā rauš naudu.cik nozēlojami.''sodien kungi un karaļi-rīt nabagmājā bez zobiem, ja vispār kāds viņus dzīvus atstās.
Tā tas ir un būs būt!!!dievs visu redz un sodīs...