www.sudzibas.lv Kredīta krapnieciba Krāpšana Ilvars Vilums Ilona Matvijenko.

Kredīta krapnieciba - Krāpšana Ilvars Vilums Ilona Matvijenko.

Vēršu uzmanību ka uzdarbojas kredīta krāpnieki tie ir. Ilvars vilums. Ilona matvijenko. Aivars krūmiņš. Nekāda gadījumā neisaku ticēt. Lūdzu varbūt kādam ir sīkāka informācija par šiem krāpniekiem. Lai nodotu policijas ziņā. Būtu labi ja vēl kāds atsaukties kurš cietis lai apvienotos. Lai beidzot sēž. Savādāk viņi turpinās šo krāpniecības shēmu. Ja ir kādam sīkāka informācija par šiem krāpniekiem tell. Vai par adrese

Papildināts Allina2 18.05.2019

Lūdzu apvienoties lai tie kropli sēž. Varbūt kādas ir sīkāka informācija par viņiem.

R Robets 20.05.2019

Neko nevar saparast ,ko izkrapa,ķa izkrāpa.un tt.Es arī varu nobļauties KRAPNIEKI.Jēga nekāda.

A Allina2 20.05.2019

Tika izkrāpt nauda. Par kredītu. Varbūt ir vēl kāds uzķēries uz viņiem. Ja ir kāda info par viņiem dodiet ziņu. Info vajadzīgs priekš iesniegumu policija.

K Kristaspsss 20.05.2019

Kā es varu dot kādu informāciju.
Es arī tgt uzrakstīšu jūsu vārdu Krāpnieks.
Tak jāzin vairāk, pirms prasat palīdzību.

A Allina2 20.05.2019

Es esmu viena no cietējam kura tika piekrāpts par neesuso kredītu. Es domāju ka ir vēl kas ir iegrabusies šajās personas.tapec varbūt ir kāda info par vieniem. Lai pievienotu info pie iesniegumu.

R rencjk 12.06.2019

Sveiki, jā, varam droši apvienoties un uzrakstīt kopīgu iesniegumu policijai.

A Aivis 12.06.2019

Iemācies rakstīt kā izkrāpa? Ko izdarīja? Savādāki neko neizskaidro un raksti...