www.sudzibas.lv Kreder Slikts serviss

AtrisinātaKreder Factory lāzergriešana - Slikts serviss

Zvanīju uz šo firmu, lai konsultētos par izmaksām, ko viņi piedāvā ar lāzergravējumu. Atbildi nesagaidīju. Pēc vairākām stundām man atzvanīja un prasīja: "No kurienes zvanu, kāda kompānija, ko vēlējos". Apjuku un nesapratu, kas man zvana, jo dienā veicu vairākus desmitus zvanu un saņemu vēl vairāk zvanus no nezināmiem numuriem par dažādām tēmām, kas neattiecas uz vienu veidu. Uz manu jautājumu, kas man atzvanīja, pretī saņēmu negatīvu attieksmi: "Kā Jūs varat nezināt, kam esat zvanījusi, tad jau zvanījāt vēl kādam, tā nav nopietna attieksme, Jūs citus esat pajautājusi, aizmirstiet manu numuru un nekad vairs nezvaniet uz šo uzņēmumu!". Biju šokā par tādu attieksmi.
Šāda augstprātīga attieksme ir nepieņemama! Neviens uzņēmums tā nedrīkst rīkoties ar potenciālajiem klientiem. Nesaprotu, ko viņi vēlējās.. Būt vienīgie labākie? Līdz tādiem vēl jākļūst.. un kā vēl.
Lai viņiem veicas, bet noteikti nevienam šo augstprātīgo uzņēmumu neieteikšu.

Atbilde no Kreder Support Pārstāvja atbilde 24.04.2017

Labdien!
Paldies par Jūsu sūdzību!
Acīmredzot būsiet piezvanījis ne uz KrederFactory SIA telefona numuru (pareizais tl Nr ir 26411643) - cita izskaidrojuma šādām muļķībām nav un nevar būt.
Ar cieņu
Ēriks Miķelsons
KREDER factory SIA

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Dabas_draugs 24.04.2017

Saņēmu zvanu no kompānijas ar atvainošanos.
Paldies par atvainošanos!
Iespējams radies pārpratums.

G Garāmgājējs LV 24.04.2017

Varbūt, tas ir kaut kāds bezpeļņas uzņēmums.

S Stenlijs 26.04.2017

Kās vēl pārpratums ja jau zināja uz kuru numuru atvainoties.

D Dabas_draugs 26.04.2017

Labdien!
Mēs turpinām sadarbību ar kompāniju, viss mūs apmierina, savstarpējā komunikācija ir šobrīd brīnišķīga un uzņēmuma piedāvājums un ieinteresētība, lai mūsu pasūtījums būtu atbilstošs ir augsti vērtējams.
Kad tapa šī sūdzība, bija radies abpusējs pārpratums un apjukuma brīdī nespējām saprasties, taču šobrīd nav sliktu komentāru par servisu. Viss ir augstā līmenī un ceru arī uz turpmāku sadarbību.

D Dabas_draugs 10.06.2017

Esam saņēmuši izgatavoto pasūtīju. Esam pārsteigti, cik fantastisks darbs! Miljons reižu attaisnoja mūsu cerības! Tik skaisti, ka vārdos nav aprakstāmi! Un personalizēts iepakojums, kas netika gaidīts pat! Izskatās, ka mūsu vēlmes kāds spēj pārvērst vēl skaistāk. Paldies par ieguldīto darbu!