www.sudzibas.lv Kr.Barona 24/26 Valentina Zukure krapniece

Kr.Barona 24/26 - Valentina Zukure krapniece

Labdien. Gribētu informēt visus par Valentinu Zukuri un par dzīvokļiem kurus viņa izīrē. Šī persona ir lielāka krāpniece, kuru kādreiz esam satikusi. Šī sieviete izīrē dzīvoklis caur booking.com un pēc sludinājumiem ss.lv un ne tikai. Dzīvojam Vācija, gribējām 1 nedēļu paciemoties Rīga, atradām booking.com lapa nedārgus dzīvoklis Rīgas centra, norezervējam 2 - istabas dzīvokli, pārskaitījām drošības naudu. Kad atbraucam... Bijām shoketi, cik briesmīgi izskatās dzīvoklis. Vannas istaba pilna ar melniem pelējumiem, smird briesmīgi, gultas veļa netīra, televizors nestrādā!!! Valentinu Zukuri nevar sazvanīt, kad beidzot sazvanīju, viņa teica: tāpēc dzīvokli tiek tik leti izīrēti! Bet interneta bija solīts kaut kas pavisam cits!!! Sludinājuma bija minēts par izremontēto kāpņu telpu - ari meli! Jau otrajā diena saprātam, ka sūdzēties un zvanīt saimniecei ir bezcerīgi, centijamies pavadīt laiku ārpus dzīvokļa cik ilgi iespējams. Pēdēja diena saimniecei vai viņas darbiniecei bija jāatnāk lai paņemt atslēgas un atdot mums depozītu. Gaidījām 15 minūtes, neviens neatnāca, mobilais bija atslēgts, vairāk gaidīt nevarējām, jo gaidīja taksi uz lidostu. Atslēgu atstājam durvis. Vēlāk zvanījām no Vācijas, bezcerīgi, mani radi beidzot sazvanīja Zukuri, tā teica, ka it ka viņa nebija īsti sapratusi, kad jānāk pēc atslēgām... Solīja pārskaitiet naudu uz mūsu kontu. Atkal meli!!! Caur booking.com izdevās saņemt atpakaļ depozītu, viņi savukārt var piespiest Zukuri pārskaitīt šo naudu booking.com - am. Ludzu esiet uzmanīgi, nekad uzticēties Valentinai Zukurei, neīrējiet nekādus dzīvoklis pēc adreses Kr. Barona 24 / 26!!! Brīnos, ka šī krāpniece turpina "strādāt" un cilvēkiem jācieš viņas dēl.

E

R ri4y 19.10.2015

Paskaidrošu, ja maksājāt drošības naudu izmantojot booking, naudu ir iespējams atgūt. Jo šo naudu booking maksā izīrētājam tikai pēc 30 dienām, kad darījumus ir izritējis. Bija līdzīga situācija ar Narvas viesnīcu. Bijām darba braucienā 15 cilvēki samaksājām 400 Eur caur booking. Pēc pusstundas sākās lietus un viss sāka plūdot ūdens tecēt no visām toletēm video: https://youtu.be/gTOpR44Ewls?list=PLmZdygDBPinj6TIfLRAUC5h3HqquIZBvd video nākamjā dienā ievietojām youtubā un liknu, ar hosteli. Mums uzrakstīja no booking par lūgumu sniegt detalizētu info, pēc info solija mums naudu atskaitīt atpakaļ 5 darba dienu laikā, kā arī dzēst šo hosteli no viņu saita, naudu atgrieza tajā pašā vakarā un šo hosteli dzēsa. Ieejot pēc hosteļa linka http://www.booking.com/searchresults.ru.html?aid=384958;label=affnetactionpay_index-1_pub-46728_clkid-9d23b37b-92f4-977f-f149-014825813561;sid=ccde15d663f211774935c4ac40e13ff2;dcid=1;closed_msg=1128445;dest_id=-2623958;dest_type=city& izmet info ka šajā Hostelī vairs pasūtīt vietas nav iespējams