G Guntis 14.08.2009

Sveicinaati. Vakar loti vajadzeja transporta kompaniju, kas varetu man no veikala aizvest virtuves iekartu.
Man viens draugs ieteica transporta kompaniju ''NORSTE'' viniem pat majaslapa ir sava. Norakstiju telefona numuru un pie visa taa man veel bija citi telefona numuri ko izvilku no reklamas ss.lv, proti par cik man vajadzeja tagad un tuliit visus apzvanot tikai sii kompanija bija tik atsauciigi cilveki pats dispicers laipns un par soferiem man iebildumu nebija cik neesmu saskaries ar transporta kopmpanijam tad sii nu vienkarsi varu teikt lielu jums paldies.
Cik nav man bijusi saskarsme ar transporta parvadatajiem tad soferis adbrauc un sez kabiine pat neizkapis no kabines kur nu veel elementara pieklajiba''labdien'' tad no siis kompanijas pat negaidiiti soferis ne tikai laipns, bet ari palidzeja no veikala iznest un nogadat lidz majam, kaa arii uznest dzivokli. Super puisi malaci nezinu vai saja kompanija visi tadi darbinieki ir, bet ko varu piebilst, ka soferis bija super laipns un cakls, ka ari ar dispicera atrumu noorganizet transportu ari nebija problemu . UN pats galvenais ne dargi. Sadiem cilvekiem pat tejas naudu nav zeel iedot. Ja visi taa stradatu kaa ''NORSTE'' un it ipasi vakardienas soferis. PALDIES

R Reinis 29.10.2009

Jaa sii kompaanija patiesaam ir laba. Man veda meebeles. Puishi pashi iekraava smagajaa un nostiprinaaja meebeles lai nekustas.Viss bija augstaakaa liimenii, pat apbrauca bedres pa garaako celu bez papildus samaksas. Turpmaak lietoshu tikai sho kompaaniju pakalpojumus.Paldies

M Māris 29.10.2009

Pilnīgais sviests! Slūdinājumā ir uzrakstīts - darba alga 600-700 Ls. HA HA HA! Par vienu mēnesi labi ka 200 latus nopelnīsi. Un mašīnas ir ļoti vecas!

J Jānis 18.07.2010

Sviests - kādi 600-700 ls interesanti kurš to solija ? Strādāju par šoferi Norste kopš dibināšanas un jāsaka cepuri nost Algas vienmēr laikā un tik cik esu nopelnījis.Teiksim tā normāli, pietiekoši.Telefons apmaksāts. Darba apģērbs iedots. Un par auto, Nu nezinu ja 2003 gada un 1999 gada auto ir vecas tad nezinu kura kompānija nodrošina pēdējā gada izlaiduma automašīnas. Pats braucu ar Busiņu Nekāda vaina 1999 gada auto, superīgs.

S sadarbībaspartneris 27.07.2010

Sveiki!
Lasu šos rakstus un nesaprotu tos lepnos puikas, kas vēl jo projām sēž mājās un štuko kā nopelnīt, bet nevis piecelt pēcpuses un ķerties pie lietas.
Ar šo kompaniju sadarbojamies jau no dibināšanas brīža un kaut kā neatminos, ka darba alga tiktu solīta tik augsta, kā to minējis (M...)
Pat zinu to un varu apgalvot, ka sludinājumā netiek izpausta darba samaksa, kārtējais mīts.
Un neatminos, ka šajā kompānijā jeb kad būtu strādājis (M...)
Kārtējais sliņķis, kas ir iedomājies no sevis nezin ko sēžot mājas, gulta un gaidot-kad viņam ko pienesīs.
Protams pieļauju, ka atalgojums šo brīd varētu būt neadekvāts darbam, bet zinot šodienas situāciju alga ir un nevis 100 ls ne 200 ls bet +/- 400 ls tas atkarīgs no paša darbinieka kā un cik ir nostrādājis.
Un pats galvenais, ka algas tiek izmaksātas laicīgi. Mans uzskats, ka algas kavēšanās nedrīkst būt pieļaujama. Mazs atalgojums, bet laicīgi.
Parasti cik esmu sastapies ar kompānijām, sola lielus kalnus, bet kad jāsaņem, tad atliek vienīgi minēt un gaidīt...

A Alla111 20.12.2018
Slikts serviss

Nekvalitatīvi mēbeļu pārvadātāji, saskrāpējuši mēbeles, izjaukuši mēbeles un nesalika! Sabojāja mēbes un tehniku! Sazvanīt nevienu nav iespējams un neatbild uz telefona zvaniem. Nekad neizmantojiet firmas pakalpojumus 25608805, 20010425