www.sudzibas.lv kravasbuss nekvalitatīvi

kravasbuss - nekvalitatīvi

Nekvalitatīvi pakalpojumi! Mājaslapā viņiem skaistas bildītes saliktas, bet patiesībā strādā neakurāti, kā arī pieprasītā samaksa par pakalpojumiem ir neadekvāti augsta...

E Edza 30.06.2011

Esmu bijusšais kravasbuss šoferis un iesaku visiem iet ar līkumu, tai firmai.Jo jums par darbu atsviedīs kapejkas un nostrādāsities, tā, ka pajiet nevarat.
Kas attiecas uz klieientiem jums piestādīs par vienkāršu mantu pārvešanu ap 100 latiem, par kuru reāli varētu maksāt 25ls.
Un krāvēji ir, , bomzi, , kuriem atsviez pāris lati, nevis profesionāli darbinieki, kā mājaslapā norādīts.

A Ainars 07.07.2011

Nu ja visi bijusie soferi ir bijusi tie pasi slinki un bomzi kuri iekartojoties darbaa sevi deeve par sava darba profesionaaliem veiceejiem ir atlaisti, sitas ir viens no tiem slinkiem un vieglas naudas tiikotaajiem kurs var tikai te internetaa dirst, bet aciis neko pateikt nevar, jo luupa tric no nespeeka, varu pateikt droshi ka tie kas no muusu komandas ir atsijaati tiem pat laapstu dot nevar.
Visas bildes un muusu veiktie darbi ir reaali, un klienti muus izveelas atkal un atkal.
Un nekaads edza muusu komandaa nekad nav bijis.

L Liene 07.07.2011

Baac kas tas par idiotu, kas te murgo, esmu patsaavigaa Kravasbuss.lv kliente, vini strada perfekti, nu ja visiem idinjiem jau neizdabasi .
Ja Jums ir jaizvelas parcelsanas pakalpojumi tad noteikti zvaniet kravasbusam!

L Liene 07.07.2011

Un ja sagribas intīmpakalpojumus, tad noteikti uzmeklējiet mani!