www.sudzibas.lv Krasta nami atteikts akta sastadīšana

Krasta nami - atteikts akta sastadīšana

Man notika sekojoša situācija:
13.06.2010. ap plkst.16.00 pārrāva aukstas ūdens trubu pirms ventila, pēc adreses Maskavas 222c(9 stāvs). Uzreiz sazinājos ar Latgales priekšpilsētas avārijas dienestu, lai atslēdz ūdeni. Avārijas dienests atbrauca tikai pēc stundas, atslēdza ūdeni un devas prom, jautāju, a aktu nesastādīsiet? Man atbildēja, ka jāriežoties pie nama pārvaldes. Kamēr avārijas dienests atbrauca appludināja visu dzīvokli un, proti, arī zemāk dzīvojošos kaimiņus līdz 5.stavam. Tika zvanīts arī uz nama pārvaldi, bet diemžēl uz zvaniem tā arī neviens neatbildēja. 14.06.2010. no rīta uzreiz pēc 8.00 zvanīju atkal, lai atbrauc meistari un kompetenta persona sastāda aktu. Ap 9.00 atbrauca meistari, bet neko neizdarīja (neļāvu, jo nebija sastādīts akts)uz jautājumu ''A kā tad ar akta sastādīšanu'' saņēmu atbildi, mēs esam meistari Jums jāgriežas pie nama pārvaldes, kas arī tika darīts. Piezvanot atkārtoti, saņēmu atbildi, ka nekāda akta nebūs, kamēr meistari nesalabos trubu. Bet tiklīdz viņi sāks kaut-ko darīt, negādīgi nevares pieradīt, ka vaina nav mana.
Kā vispār namu pārvalde''Krasta nami'' var nesastadīt aktu?

Tālr. 28860490

V

Z Zane 14.06.2010

Tad vajag saukt pašvaldības policiju, lai tie sastāda protokolu. Akta sastādīšanai varētu pieaicināt arī citus mājas iedzīvotājus. Nav obligāti jābūt apsaimniekotājam. Aktā fiksējiet, ka apsaimniek. atteicās sastādīt aktu par faktu. Tāda nostāja acīmredzot dēļ tā, ka baidās, ka viņiem prasīs kompensāciju dēļ tā, ka savlaicīgi nav veiktas apkopes un konstatēta plīsusī caurule.

L Liete 03.11.2010

O, jā... pilnīgi piekrītu, ka dotā namu pārvalde var tā darīties!!!

Un piekrītu Zanes komentāram, ir jāgriežās policijā un tad gan A.Puduls (inženieris) pakustēs savu pakaļu!

Lai veicās

I Iva 10.01.2011

Aizmirstiet par telefona sarunām ar namu pārvaldi, ar viņiem vajag sazināties tikai rakstiski un iesniegumus jānodod 2 eksemplāros lai jums paliek viens ar parakstu par saņemšanu, tad likuma noteiktajā kartība viņi jums atbildes un reaģēs uz jūsu iesniegumu...

N Namu Pārvaldnieks 12.01.2012

Arī piekrītu augstāk teiktajam, jo ir jāizvērtē visi par un pret.

Bet gribu arī ko piebilst:

ZEMES PIESPIEDU NOMA

Diemžēl LR likumdošna pašlaik nekā nenodrošina zemes īpašnieka intereses, jo visi likumi ir ļoti neprecīzi, vispārinoši, ko ļaunprātīgi izmanto daudzi pārvaldnieki ( KSA, AS RĪGAS NAMU APSAIMNIEKOTĀJS, TOMO NAMI, U.C. ). Jo jeb kādā veidā vēršoties pret pārvaldnieku, tas beigsies ar uzvaru pār "TUKŠU MAISU". Tiesāties pret pārvaldnieku ko iesaka likumi ir lielākais neprāts, kas noved pie naudas un laika zaudēšanas. Tas saucas-"zemes suņi rej, bet dzīvokļu karavāna iet tālāk". Protams, ka dzīvokļu īpašnieki neinteresējoties par to noved paši sevi parādnieku statusā.

Līdz ar to vienīgais ir vērsties pret dzīvokļu īpašniekiem-reālajiem labima guvējiem. Ja tie laicīgi nesamaksā parādu un nenoslēdz līgumu ar zemes īpašnieku, tad ir jāraksta PRASĪBA TIESAI par konkrētā dzīvokļa apķīlāšanu, parāda peidziņu un zemes nomas līguma noslēgšanu rakstiski.

Tāds diemžēl pašlaik ir vienīgais ejamais ceļš, kad kaut ko reāli var dabūt.

Silti iesakām visiem dzīvokļu īpašniekiem pašiem interesēties par savu atbildību likuma priekšā, jo likum nezināšana neatbrīvo jūs no atbildības ( zemes nodoklis un noma būs jasamaksā vai pa labam vai ar tiesas lēmumu). Lūdzu kontrolējies savus pārvaldniekus šajā jautājumā, lai tie jūs neieved maksātnespējā un lielās nepatikšanās.

Ja jums ir vēl kādi jautājumi, tad rakstiet mums- [slēpt]@inbox.lv