''krāšņu mūrnieks'' Normunds Pļaviņš - afērists un melis

Gribētu pabrīdināt cilvēkus, kas meklē krāšņu mūrnieku! Neuzķerieties uz afērista un meļa Normunda Pļaviņa! Šis cilvēks ir apveltīts ar apbrīnojamām runas dotībām un par savu ''profesionālismu'' spēs pārliecināt jebkuru skeptiķi, pa vidu tam vēl neklātienē iepazīstinās ar savām pasaules apceļošanas tūrēm, ģimenes stāvokli un nesaskaņām ar sievasmāti.
Ieteica viņu mums Latvijā pazīstams, ar šo jomu cieši saistīts uzņēmums, tādēļ arī akli uzticējāmies viņam. Pirmās aizdomas radās tad, kad palūdzām parādīt savu darbu foto, kā rezultātā ieraudzījām kādus trīs - četrus Normunda veidojumus. Nelikās pārliecinoši, bet nolēmām, mums jau viss būs pa smuko. Rezultātā viņš paprasīja 900 ls. materiāliem, nu un tad arī viss sākās, jeb pareizāk sakot - beidzās. Maksimums, ko viņš varēja būt iztērējis mūsu vajadzībām bija aptuveni 400 ls. Tā kā mūrēšana paredzēta attālākā Latvijas nostūrī, tad izkontrolēt viņu nevarējām, līdz ar to ilgu laiku viņš mūs vazāja aiz deguna, ka ir objektā un mūrē. Vēlāk baroja ar solījumiem, ka tūliņ brauks ar palīgiem un pabeigs. Rezultātā - iesākts un pamests, galīgi realizācijai un ugunsdrošībai neatbilstošs veidojums, kuru nu jau esam nojaukuši. Pie kam arī materiāli visi tika pamesti turpat kur nu kurais - ja kāds no tuvējās apkārtnes būtu ieskatījies, domāju, ka nebūtu arī vairs nevienas metāla detaļas.
Esam sazvanījušies un lūguši samainīt atpakaļ savu naudu pret materiāliem, bet, ar šo cilvēku nav iespējams normāli sarunāties. Sapinoties ar šo cilvēku esam zaudējuši ļoti daudz - naudu, 7 mēnešus dārgā laika, aizkavējās visi darbi, kas bija pakārtoti šim procesam, un nenormāli daudz nervu. Pēc tam, sazvanoties ar uzņēmumu, kas šo krāpnieku ieteica, noskaidrojās, ka par viņu ir sūdzējušies arī nākošie klienti. Lai visiem veicas neuzķerties uz krāpniekiem un Normunda Pļaviņa.

V

T Trikāta 12.02.2013

Varu pievienot arī savu info par Normunda Pļaviņa darbu. 2012.gada oktobrī lielā steigā, nekvalitatīvi uzmeistaroja it kā podiņu krāsni. Lipināšanu gribēju pārtraukt, taču nevarēju atrast nevienu citu meistaru, kurš darbu pabeigtu iespējami drīz. Tā kā tuvojās ziema, nācās samierināties ar brāķi. Pāris bildes no darba izpildījuma redzamas pielikumā. Diemžēl ne tikai vizuālais izpildījums bija briesmīgs, bet izrādās arī tehniskais - dūmi pa spraugām ieplūst istabā... Diemžēl arī siltumu vecā apaļā bleķiniece turēja ilgāk.
Par darbu samaksāju 500 LVL.
Trikāta

J janux 04.08.2013

Taisnība, uz šo mūrnieku nevar paļauties. Mums krāsni uzmūrēja, tā strādā, bet ir problēmas ar dūmošanu un arī krāsns apmale neturas pie virsmas, kas ir acīmredzams brāķis darbā. Mums tika solīts, ka, ja būs kādas problēmas katrā laikā sarunāsim un iespēju robežās problēmas tiks novērstas, bet solīts paliek tikai solīts. Katru dienu ir savi iemesli, kādēļ viņš nevar atbraukt. Tā nu jāmeklē cits mūrnieks, lai labo iepriekšējās kļūdas. Tā nu nolīgstot šo mūrnieku, iesaku viņa noteiktajai cenai vēl pierēķināt papildus izdevumus.