Krāslavas sociālie darbinieki - Neatgriešana bērnu majas

Sveicināti. Es gribētu izverzit sūdzību pret Krāslavas sociālajiem darbiniekiem un pret bāriņtiesa arī. Sakara ar bērnu atņemšanu Krāslavas sociālie darbinieki negrib atgriezt atpakaļ bērnus mātei pie tam ļoti ar necenzētiem vardie runa pret māti. Viņi nemēģina vispār kaut ko darīt tikai lamājas un pēdēja laika tikai bērnu mateij draudēja ar to ka bērnus viņa nesaņems ka vispār ja gribes viņi atņems bērnus bez viņas atļaujas. Tagad bērni cita ģimene pagaidam bet tikaij viņi iedeva atļauju ar bērniem pa brīvdienam tikties ar bērnim. Un pie tam ka mēs bija uz brīvdiena pie bērnim un ieraudzējam ka vienai meitenei bija auss zila un vinja teica ka svešā ģimene viņus sit. Tapat arī vecākais viņas bralis arī to teica. Mēs. Sakam sūdzieties bet mūs Neviens neuzklausīja pasūtīja uz visam pusem. Tāpēc ludzu palīdziet mums atgriezt savus bērnus jo mēs vairāk nezinam kā. Ar viņiem risināt. Problēmas.

Papildināts Sergejs3202 30.06.2020

Atvainojos es pret socialajiem darbiniekim un barinjtiesaij kraslavas iestadeij pret kuru es rakstīju netaisnību un kad mēs. Aprunājoties pec tā man nebija nekādu pretenziju pret viņiem. Es esmu pats vainīgs ar to,ka paklausīja citus cilvēkus. Tas kas bija uzrakstīts par Krāslavu barinjtiesu un socialajie darbiniekiem tā nebija taisniba,ar to es ar savam nepareizām un negodigai izdarīšanai aprunaju so iestādi. Par to es lūdzu piedošanu no kraslavas barinjtiesas un no sociālajiem darbiniekiem. Es ja atzīstu Savu vainu par to ko es izdarīju pret godigiem cilvēkiem tāpēc prasu piedošanu un apsolu ka vairāk es tā nerakstīšu un nedarīšu. Lūdzu atvainojiet man par to ka es neskaisti izdarīju un aprunaju godīgus cilvēkus.

Papildināts Sergejs3202 30.06.2020

Tāpēc nepieversat uzmanību ko es rakstīju līdz šim. Jo tas bija netaisniba un ka es godīgu iestadi sava pilsētā aprunaju ar neskaistiem vārdiem. Tāpēc lūdzu jus neņemiet vera par so padarītu. Un ludzu no visiem piedošanu ka glupības. Delj sanāca ta. Musu iestāde krāslava sociāli un barinjtiesa ir otrādi godigi un taisnīgi,saprotoši darbinieki. Tāpēc ludzu es vinjus mani piedot par manām neskaistam padarīšanam pre viniem. Ta vairak nesanaks. Tāpēc ja es atzīstu savu vainu pret viņiem.problema atrisinat un aprunat.

V vitols 29.06.2020

Esmu šitos stāstus dzirdējis 101 reizi.
Numur 1. Problēmas rodas tad, kad pieauguši cilvēki neprot uzvesties un piesaista šo dienestu uzmanību.
2.Izskatās, ka nav vienota mehānisma, kas kontrolē visas Latvijas mazo reģionu bāriņtiesu darbu-it sevišķi uz nepilngadīgo personu izņemšanu vai gluži pretēji ne izņemšanu, ja pieaugušie neprot uzvesties.

S Sergejs3202 29.06.2020

Sveicinats. Saprotiet pie mums ie ta ka musu tiesibas un likumi neviena neintrese viņi sagribēja tā un izdarīja. Es ar viņiem un ar savu sievu jau gadu karoju bet viss ir vienalga. Mums pateica vienu gribat bernus atpakalj maksajat tad risināsim vot kā pateica mums. Un mēs ar sievu tagad domajam cik maksāt un kam laij atgriztu bērnus. Atpakalj. Vot tadas lietas pie mums notiek.

S Sergejs3202 30.06.2020

Es pec atrunāšanos sapratu ka es biju netaisnigs un negodīgs pret viņiem. Un to ko es rakstiju nebija taisnība tāpēc lūdzu piedodiet ka tā izdariju vairāk ta nesanāks. Otrādi viņi ir godīgi un nav tā kā es rakstīju. Tāpēc nepieversat uzmanību ko es rakstīju. Tāpēc es lūdzu no viņiem piedošanu un no jums arī par to kā es pierakstīju visādas glupibas.

L Lepnā Lavīze 12.07.2020

Sergej, vai nav tā, ka bāriņtiesa jums piedraudēja, ka bērnus nekad neredzēsiet, ja neatsauksiet šo sūdzību?

V vitols 29.06.2020

Ja jums viņi prasīja naudu, tad jums jāziņo KNAB!

S Sergejs3202 29.06.2020

Ne mums viņiNeprasīja bet to stastija man musejie iedzīvotāji. Un tagad kad es uzrakstīju sūdzību manejaij sievaij zvana un saka ka es par viniem netaisnibu saku un rakstīs uz manim policija iesniegumu. Tāpēc vairak es nerakstīšu jo skatos man un manejaij vel lielakas problemas būs uzredzi.

R RXX 29.06.2020

? Tu pats rakstīji: “ Mums pateica vienu gribat bernus atpakalj maksajat tad risināsim vot kā pateica mums”. Kā tad ir?