www.sudzibas.lv Krāpšana un Naudas izspiešana Matiss Tolks SIA "Sētas Aura" Žogi, Vārti, Stabi-Krapšana un Naudas izspiešana

Krāpšana un Naudas izspiešana - Matiss Tolks SIA "Sētas Aura" Žogi, Vārti, Stabi-Krapšana un Naudas izspiešana

Nekādā gadījumā!
Gribu pabridināt - Matīss Tolks ar kollēģi - pieņemis no mums pasūtījumu uz 5. stabiņu uzstadīšanu un vārtu izgatavošanu. Jūlija vidū. Solīja uzstadīt 01.08.21. un līdz šīm - tikai solījumi, un tas ir tadā gadijumā, jā viņš pacels klausuli. Bija pāņēmis no mums naudu 450 eiro un pazudis. Pedējo laiku ir labi ja ņem telefonu. Uz sms un Watspau vairs neatbild.
Un pedēja saruna bija pāgajušā nedelā, kad viņš teicis, kā viņam nepietiek no mums vēl naudas lai pabeigtu mūsu darbu priekš mums! Summa bija vēl 700 eiro...
Tas ir Melošana, Krapšana, un naudas izspešana tirā veida.
Strada ar kolleģi. Un no sākuma tas otrais arī runājis ar mums pa telefonu, bet tagad teica, kā viņam nekādas darīšanās un vispār nekādu saistību at Matisu nav un viņš neko nezin.