Krāpšana Bauskā-Rīgā un citviet - Krāpnieki

Labvakar vēlējos padalīties ar savu informāciju par kādiem cilvēkiem (divi) kuri apkrāpj cilvēkus. viņu sistēma darbojās tā: 1. Pirmais puisis sāks tev stāstīt muļķības par to, ka viņam esot kāds paziņa kurš var nodzēst kredītu vai negatīvu kredītvēsturi (smscredit, citu banku kredītus kā ari kredīta reformu UTT) Viss kas tev ir nepieciešams ir viņam paņemt uz sava vārda telefonu piem. BITE, LMT vai TELE 2 uz nommaksu, viņs stāsta to, ka paņemot to telefonu tu pirmo iemaksa summu iegūsi no viņiem ( ko viņi iedot ja piemēram tel. pirmā iemaksa 15 LS viņi to naudu tev iedod), bet telefons tev ir jāatdod viņiem un viņi stāsta ka topošiem maksājumi par telefonu tev NEBŪS jāveic jo viņi takā "dzēsīs" tavu kredītu par kuru tu ņem līzingā telefonu!

KRĀPŠANA NAUDU NEATGRIEŽ TELEFONA NAV UN KREDĪTS PAR TELEFONU IR JĀMAKSĀ

pagaidām ir zināmi 4 cilvēki kuri ari ir tikusi apkrāpti VIŅIEM KAUNA NAV PAT "apčakarēt" pensionārus!!!

Ja kādu interesē varu pat pateikt cilvēka info

H

S Skorpion 13.04.2012

Kurš normāls domājošs cilvēks uzķerās uz šādiem idiotiem?
Es pat labi atceros, ka man šitādi idioti kautko līdzīgu sūtīja uz e-pastu, ķipa teksts apmēram bija šāds : Esmu 76 gadus veca sieviete, mans vīrs nomira pirms 2 gadiem, pašai man šobrīd ir atklāts vēzis un jau 3ajā pakāpē, līdz ar to vēlos nodot Jūsu rīcībā nodot savu mantojumu, kurš gan būs tikai jums pieejams pēc manas nāves, :D, , Par to jau vien parāva ņirga, , - mantojuma summa bija ap 10600 $. :D Jums jāsazinās ar manu advokātu, kurš jums aizsūtīs pieteikuma anketu -, , okey tik tālu izklausījās viss spīdoši, bet kad tika atsūtīta anketa, tad anketas apakšā ar maziem, maziem burtiņiem bija rakstīts, : atpakaļsūtīšana uz kautkādu ASV adresi maksā 80$, prasīju vai tas ir apmaksāts - teica, ka, , jā, , un tad pajautāju pierādījumus vai vismaz čeka izdruku, lai atsūta - pēc šī mana jautājuma džeki aprāvās, jo reāli no visiem vienkārši izkāš 80$ - absolūti par neko! :D
Iesaku domāt visam līdzi mīļie ļautiņi, lai Jūs nenonāktu stulbeņu lomā, jo jūs redz ir apkrāpuši idioti! :D

L Latio Fox 14.04.2012

Un, pasam tagad kauna nav, ka gribeeji noziidziigaa veidaa uzlabot savu krediitveesturi vai dzeest paraadus?:)
Saadu noziedziigu pakalpojumu mekleetaajus un neemeejus ariii vajadzeetu sodiit!!!

E ESS18 03.05.2012

kaa var kkam taadam noticeet :D

P Pavasaris007 16.05.2012

Nesen ieberzos ar SMS Kredit, bet nu jau kādu laiku lietoju ATRAIS.lv un vairs nesūdzos - vienkārši, ātri un ērti. Iesaku.