www.sudzibas.lv Krāpnieks Jānis Apsītis Krāpšana internetā mm.lv

Krāpnieks Jānis Apsītis - Krāpšana internetā mm.lv

Rakstu sūdzību sakarā ar krāpniecību internetā.
Jānis Apsītis (Bankas konts uz kuru veicu pārskaitījumu LV14UNLA0055000015464) portālā mm.lv bija ievietojis sludinājumu, ka tirgo IQOS elektroniskās cigaretes ar numuru 25351893.
Vienojāmies, ka prece tiks piegādāta ar omnivu vai dpd pakomātu, tomēr pēc naudas saņemšanas, persona ignorēja ziņas un uz zvaniem neatbildēja.
Tas bija brīdis, kad sapratu, ka esmu iekļuvusi krāpnieka nagos. Summa it kā nebija liela - 22 Eur, jo prece esot lietota, bet sajūta tāpat nepatīkama, kādam uzdāvināt naudu pret viltus solījumiem.
Uzskatu, ka krāpnieks uzdarbojas šajā platformā regulāri, jo jau iepriekš esmu redzējusi šo numuru ievietojam sludinājumus, tirgojot šāda veida preces.

K

S Sabīne 03.09.2020

Pilnīgi tas pats, apmaksāju, teica,ka svētdien izsūtīs, bet kā nav tà nav! Vēl reklāma.lv ir viņa sludinājums par iqos, tāpēc neuzķeraties lūdzu!

Labdien krāpnieks vēl joprojām uzdarbojas tikai ar citu tel nr.. Esmu atradis viņa Facebook kontu. Un šobrīd meklēju cilvēkus kurus šis sūda brālis arī ir uzmetis...

MacBeton 20.10.2020

Nu bet viss pareizi!