www.sudzibas.lv Krāpnieks Jānis Apsītis Krāpšana internetā mm.lv

Krāpnieks Jānis Apsītis - Krāpšana internetā mm.lv

Rakstu sūdzību sakarā ar krāpniecību internetā.
Jānis Apsītis (Bankas konts uz kuru veicu pārskaitījumu LV14UNLA0055000015464) portālā mm.lv bija ievietojis sludinājumu, ka tirgo IQOS elektroniskās cigaretes ar numuru 25351893.
Vienojāmies, ka prece tiks piegādāta ar omnivu vai dpd pakomātu, tomēr pēc naudas saņemšanas, persona ignorēja ziņas un uz zvaniem neatbildēja.
Tas bija brīdis, kad sapratu, ka esmu iekļuvusi krāpnieka nagos. Summa it kā nebija liela - 22 Eur, jo prece esot lietota, bet sajūta tāpat nepatīkama, kādam uzdāvināt naudu pret viltus solījumiem.
Uzskatu, ka krāpnieks uzdarbojas šajā platformā regulāri, jo jau iepriekš esmu redzējusi šo numuru ievietojam sludinājumus, tirgojot šāda veida preces.

K

S Sabīne 03.09.2020

Pilnīgi tas pats, apmaksāju, teica,ka svētdien izsūtīs, bet kā nav tà nav! Vēl reklāma.lv ir viņa sludinājums par iqos, tāpēc neuzķeraties lūdzu!

Labdien krāpnieks vēl joprojām uzdarbojas tikai ar citu tel nr.. Esmu atradis viņa Facebook kontu. Un šobrīd meklēju cilvēkus kurus šis sūda brālis arī ir uzmetis...

MacBeton 20.10.2020

Nu bet viss pareizi!

A Armans Armans 09.12.2021

Tāds pats variants caur MM.LV ir ar EDVINS BULS konts LV94HABA0551046184390.
Atrodas it kā Madonā, nāk no Rēzeknes (krievu valodā) tel.25557759 un 29992753.
Apsola, ka būs gogīgaks par godīgu, jo nepatiksanas viņam neesot vajadzīgas, bet piečakarē
Ir jau aizsūtīts iesniegums par krapniecību bankai un policijai.
Cilveki neuzķeraties!

R Robinshuds007 09.08.2023

Ar to nodarbojas pats portālā MM.lv īpašnieks Igors Blūzmanis ,viņa numurs ir 28282822 .
Viņš izvieto savā portālā viltus sludinājumus un apkrāpj cilvēkus.