Krāpniecība pa telefonu - Telefonkrāpnieki

Telefonkrāpnieki, zvana no vairākiem numuriem. Runā tikai krieviski. Dēvējas vārdos juļa un karīna. Apgalvo, ka redz atvērtu bankas kontu, no kura krāpnieciskā veidā pazūd nauda, un, ka palīdzēšot zaudēto naudu atgūt. Uz jautājumu kur nauda tiek nosūtīta, kādai bankai pieder (mans) konta numurs vai kā sauc šī konta numuru īpašnieku viņas nespēj atbildēt, jo nezina. 63898864, 21432407, 21432291

I

Vagons Komā 20.10.2020

Paldies par numudiem, tagad bus ko patrolljot.

O oliiviite 23.10.2020

Ja nomet vienu, zvana otrs. :)

M Morgens 05.11.2020

Zvanīja no numura-63898864- vīrietis. Zināja manu vārdu. Prasīja: vai es runājot krieviski. Es atbildēju: NĒ. Viņš: (nosauca manu vārdu) pochemu vi vrjote. Es noliku klausuli.

L Linda 09.11.2020

Man arī visu laiku šis numurs zvanās. Var teikt terorizē. Zvanās divreiz pēc kārtas,vairākas reizes dienā. Būs jāpaceļ un jāizlamā.

S Sergejs Paramonovs 06.11.2020

Ja vini man tikko zvanija, bet es biju aiznemts. Zvaniju atpakal, bet Bite pazinoja ka zvans ir par maksu. Protams, es noliku klausuli un parbaudiju interneta un atrodiju Jusu informativo zinu par krapniekiem. Paldies. par informaciju. Bet nevaru saprast, kapec policija neko nedara. Divu menea laka es sanemeju dazus zvanus. Informeju par to Bite un banku, bet vini teica ka neko nevar padarit , bet man jabut uzmanigam. Sausmas.

J Janis Andzelis 08.12.2020

Man shodien ari zvanija no nr.21432407,nosauca manu vardu,prasija vai nav pazudusi nauda no konta veicot maksajumus internetbankaa,pateica,ja nav pazudusi tad viss ok,bet var pazust,taapeec vajag salidzinaat kartes numurus un man jaanosauc tie.Es vinus pasutiju,pateicu,ka tas ir paaraak primitiivs meeginaajums.