AtrisinātaKRĀPNIECE JUSTĪNE BLŪMA no Talsiem - Krāpšana

Nepatīkami.
Iepērkos andelemandele.lv un Atvesrkapi.lv, jau diezgan sen, bet nu gada laikā jau 2 x uzraujos uz negodīgu pārdevēju.

Šoreiz
JUSTĪNE BLŪMA (konta Nr.LV47HABA05510364740XX).

Portālā andelemandele.lv noskatīju jaukus zābaciņus un 13.11 veicu apmaksu un pārdevēja rakstīja ka 14.11.17 izsūtīs.
Tā kā neko neko neesmu saņēmusi- 16.11.17 vakarā rakstu pārdevējai, ka neko neesmu saņēmusi. Pārdevēja ziņu izlasa, taču neko neatbild.
Rakstu atkal- lai atsūta izsekošanas kodu, un vai zābakus vispār ir vērts gaidīt. Lūdzu- vismaz kaut ko atbildēt. Atbildes, protams, nav.
Protmas, nevienas preces arī šai lietotājai vairs pārdošanā nav.

Tā kā lietotājai portālā tieši nesen ielikta atsauksme- sazinos ar atsauksmes autori- ar lūgumu vai nevar iedot kontaktinfo, lai sazinātos ar šo lietotāju un mēģināt atrisināt šo situāciju, pirms publicējo šo nesmukumu soc. tīklos.
Nekādu info neieguvu- jo tā neesot viņas darīšana un viņas darījums noticis ļoti operatīvi.

Sagadīšanās vai nē- pēkšņi portālā ar mani sazinās Justīne Blūma un informē, : "Sveika, tā kā esmu izbraukusi un uzticēju zābakus nosūtīt citam cilvēkam, tas netika izdarīts. Pārskaitīšu Jums atpakaļ naudiņu. Ļoti atvainojos par sagādātajām neērtībām".

Lieki teikt, ka naudu šo dienu laikā kontā arī neesmu saņēmusi!
Lietotāja ar mani nav sazinājusies!
Portāla administrācija arī esot nosūtījuši lietotājai ziņu, lai nokārto saistības.

Paldies Justīnei par "jauko" sadarbību un "ieinteresētību" šo jautājumu atrisināt cilvēciskā veidā!
Nauda nav liela, bet vairāk jau fakts kā tāds, ka mums apkārt tik daudz negodīgu cilvēku,kuri atraduši iespēju saņemt "bezprocentu aizdevumus" uz nenoteiktu laiku!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Donina 24.11.2017

23.11.2017 nauda tika atgriezta!

D