www.sudzibas.lv Krāpniece apmelo citus izkrapj naudu zog un dzivo uz citu rekiniem

Krāpniece - apmelo citus izkrapj naudu zog un dzivo uz citu rekiniem

Madara Berzina ir meliga jauniete. Vina ir nekartiga netiriga. Mazgajusies vina laikam ir kadus divus gadus atpakl. Si jauniete dzivo uz citu rekiniem izkrapj naudu un ir parada cilvekiem.
Neiesaku jums pities ar so jaunieti jus nozelosiet. Vina dzivo Murjanos.
Vinas profesija ir seks par naudu.
Ar to vina piepelnas un iztiek no ta.
Sadi vina ari apzog cilvekus.

P Pipars 07.12.2012

Tev gan grūti, veselas divas nav, acīmredzot, iedevušas. Pieaudz prātiņā!

S surykk 07.12.2012

Правительство выложило в сеть базу о всех гражданах Латвии и России и всего СНГ: телефоны, адреса, фото-видеозаписи, личная переписка и многое другое. Да кстати все данные в открытом доступе, но можно скрыть свою анкету если вы не хотите чтоб ее увидели другие. Вот сайт-- http://ovbaza.2sms.ru

P pareiza persona 05.12.2015

So komentāru un velvienu komentāru ir rakstījusi viena persona ar iesauku kerija un īsto personību Vineta Strazdina. Paskatieties par viņu sudzibas. Ja viņai nepārbauda pa spalvai tad viņa sāk rakstīt kritiku par citiem un izdomātas lietas tas tik tiešām nav pareizi.