KRĀPNIECE, AFĒRISTE , SONDRA GĒLA NAGI 20078890 - ĻOTI NEKVALITATĪVI NAGI

miljas meitenes !!! gribu juus visas briidinaat, NEKADAA GADIJUMAA NEEJIET UN NELIECIET NAGUS PIE TADAS SONDRA GĒLA NAGI 20078890 . ar vinas sludinajumiem muzigi parbaazts ss.lv. taisa vinja vienkarsi DRAUSMIIGI. man pec vinas gela nagiem ko vina uzlika, saveejie nagi nogaja, plus PUSEI NO VINIEM VINA MAN AR SAVIEM NEIZDEZINFICETAJIEM INSTRUMENTIEM PIELAIDA KAUT KAADU ZARAZU-nagu SEEN vai tml; dermatologs kategoriski aizliedza apomeklet sitadus padibenju "meistarus". kaa vina taisa tos nagus-norivee vai visu naga kartu,kas vispar pec nagu taisiisanas metodikas ir AIZLIEGTS. formu izveidoja asu, lai gan prasiju apalu.skirties vajadzeja no aniem gari izaudzetajiem nadziniem, nejedzot normali apvilet, nacas atvadities no garuma, pilnigi isus uztaisiija. LOTI NERUPIGI, PAVIRSI, NEHIGIEENISKI taisa nagus. un turejas man vini 4 dienas !!!! 4 dienas !!!! kaut kads bomzu limenis !!! Attieksme-RUPJA, PRIMITIIVA, protams nerunaaju ipasi daudz jo ko tu panemsi no bomzes limenja. nekada gadijumaa NEIESAKU, IEGRAABSIETIES, SABEIGSIES NAGUS, pec tam nezinaasiet ko saglaabt no nagu struktuuras. BRIDINU-VINA MAINA BIEZI DZIVES-DARBA VIETAS, JO ES PROTAMS NEESMU PIRMAA. un piedevaam veel, kamer biju wc, mani aplaupija-nospeera man naudu 20 ls. pamaniju to tikai pec tam kad jau biju prom. man naudas PA PILNAM. taa kaa lai jau tiek. UZMANIETIES !!!!!

P privet_roma6ki 28.08.2013

"Man naudas PA PILNAM"
Priekš kam meklēt sūda meistaru ss.lv, ja var aiziet uz normālu salonu? :DDDDDD
nesaku, ka ss.lv ir tikai slikti meistari, nu bet ja jau ieņēmumi var atļauties aiziet uz normālu salonu, kāpēc nē?

S start 28.08.2013

Nu ja, musu cilveki grib uzlikt Hollywood nagus pa 2 kopejkam, pec tam sudzas:DDD
Pameģini ss.lv atrast kur zobus var paarstet pa 5 rubliem, veiksmi:)

L lilly 29.08.2013

Nevaru piekrist, eju pie Sondras jau ilgu laiku, un kaut kā nepamaniju ka viņa maina darba vietas :D taisa kvalitatīvi, vismaz turās 4-5 nedēļas. Jā, viņa netaisa brīnumdizainus, nezīmē. Bet klasiskas formas un franču dizainu taisa perfekti. Un ss.lv viņas sludinājumus var redzēt ļoti reti, jo klientu viņai ir daudz.
P.S.Ja viss ir tik šausmīgi, kur ir bilde ar Jūsu izkropļotiem nagiem? :)

SONDRA 29.08.2013

HA HA! Skaties un briinies! Hahahaha

E esseja 29.08.2013

Nepazīstu Sondru. Taču droši varu teikt, ka šie nagi uz foto izskatas pēc nograuztiem vīriešu rokas nekoptiem nagiem! Un kāds sakars bomžiem ar gela nagiem?

SONDRA 29.08.2013

Es pati arii esmu bomze, man naudas PA PILNAM. taa kaa lai jau tiek HAHAHAHAA

L lilly 29.08.2013

Jā, tiešām, šie nagi izskatas pēc virieša nagiem, un Sondra nemužām neliktu gēlu uz tadiem nagiem, viņa prot pateikt nē, ja nagi izskatās neveselīgi un ir iespējams dabūt pašai sēnīti. Drizāk tā arī notika, un apvainojusies iz viņu nolēmi izrakstīt izdomātu sudzību!

A angel1003 21.09.2013

piekritīšu lilly. nevajag savas stulbības izgāzt uz Sondras darbu. Eju pie viņas arī jau ilgu laiku, un esmu ļoti apmierināta gan ar nadziņu kvalitāti, gan attieksmi pret saviem klientiem.:)

L Lepnā Lavīze 19.03.2015

Naudas pa pilnam :) Vai tiešām? :D Ja būtu papilnam, ietu uz normālu salonu, nevis pie visādiem kaktu meistariem. Un kā cilvēkam ar tik netīriem nograuztiem nagiem var būt naudas papilnam? :D Ja pat ziepēm nepietiek?

NU CIK ES PAZISTU TO RESNO GOVI, VINAI PASAI NAGI IR APMEERAM SAADI . DZIIVAAS SHAUSMAS

S siindijaa 07.05.2015

Cik esmu likusi nagus pie Sondras, viss ir ļoti kvalitatīvi un labi. Nadziņi ir plāni, neveidojas kabatas un pie viņas ir ļoti jauka atmosfēra. Nevajag izdomāt visādas nevajadzīgas apsūdzības.