kosmetoloģe Dinamikā - māna cilvēkus

Pierakstījos uz SEJAS TIIRIIŠANU pie kosmetoloģes sporta klubā Dinamika (Ilguciemā). Veselu stundu man smērēja vienu krēmu pēc otra, vienu masku pēc otras.. Kad bija pagājušas vairāk kā 30 min, es pajautāju: kad tad beidzot sāks tiiriit seju? Man atbildēja: Vai tad jūs domājāt, ka jums mehāniski tiiriis seju ( t.i. iztiiriis poras, izspiediis pinnes)? Nē! Tādu mēs vispār neveicam!! (kaut gan administratore, kad pierakstiijos, nebriidināja, ka būs tikai krēmu smērēšana)! Man atbildēja, ka krēmi arii itkā tiira seju! Rezultāta nekāda! Tās pinnes, kuras viņa mēģināja izspiest pēc mana sašutuma, stipri iekaisa. Pēc procedūras sejas stāvoklis stipri pasliktinājās! Tikai izsviesta nauda!!! Esiet uzmaniigi! Tiešām neprofesionāla kosmetoloģe! Plus vēl tajā telpā nav ne loga, nekādas ventilācijas, pilniigi nebija svaiga gaisa, ko elpot. Knapi to stundu tur izturēju!

A AVA 18.06.2012

Ari es biju vilusies par vinu kosmetologes pakalpojumiem

Sardele 19.06.2012

Pati uzraksta sūdzību un pati uz to komentāros atbild. Fail. :P Gan jau neslavas celšana.

K kristine111 08.08.2012

Arī es biju uz sejas tīrīšanu un arī esmu vīlusies!Nekad tur vairāk neiešu!Viņi māna cilvēkus!