Kornetes I. reproduktīvās veselības centrs - Neprofesionalitāte

Gāju pie ginekoloģes Ilzes Kornetes ar uzticību kādus 10 gadus uz regulārām pārbaudēm. Visus šos gadus viņa man teica, ka man visa dzemde izskatās ļoti labi un ka man viss ir kārtībā. Tad, kad pienāca laiks, kad vēlējos ģimenes pieaugumu, daktere atkal teica, ka ar dzemdi viss kārtībā un pie bērniņa tikt varēšu bez problēmām. Tad, kad pie bērniņa tikt gada laikā nesanāca, mainīju ginekoloģi, kura uzreiz pateica, ka man ir endometrioze (saaugumi dzemdē) un man viņi ir tik daudz, ka dabīgā ceļā man nav iespējams tikt pie bērniņa. Tas nozīmē, ka esmu neauglīga. Es domāu, ka šādai "speciālistei" Ilzei kornetei nav vietas ginekoloģija jo citi ginekologi uzreiz pamanīja, kas man kaiš. Ja man būtu laicīgi viss atrasts, uzreiz būtu veikta operācija, man visi saaugumi nebūtu tik traki saaugusi kā šodien.

Z