Korande

Esmu pārsteigts par šo it kā jauko vietu pie Gaujas kuru apmeklē milzums daudzums cilvēku, jo nekā cita tur blakus vienkārši nav. Bijis tur esmu daudz reižu, taču katru reizi nosolos ka tā būs pēdējā. Pēc pagājušā gada ekscesa solījumu turēju veselu gadu, taču bezizejas stāvoklis lika solījumu lauzt, ēst gribējās un variantu nebija kur. Sēdēju pie galda kur ieprīekšējo apmeklētāju galdi netika novākti veselu stundu, oficiants pēc manis 3x prasīšanas tā pat viņus nenovāca. Bārmenis tikai rausta plecus un saka, ka neesot laika neko novākt. Paldies Korande, mūžam vair nebraukšu pie jums un neiesaku nevienam citam to darīt.Būtu kaut galdus notīrijuši no sūnām, lapas pie tam pērnā gada sagrābuši, tos salauztos galdus saremontējuši. Pilnai laimei vajadzēja vēl kādam tur saindēties ar ēdienu !

P