www.sudzibas.lv Kopmītnes TROKSŅI, NEGODĪGA RĪCĪBA.

Kopmītnes - TROKSŅI, NEGODĪGA RĪCĪBA.

Gada sākumā, uzsākot studijas universitātē meklēju sev dzīvesvietu. ss.lv uzgāju sludinājumu par kopmītnēm Buļļu ielā 9. Kad aizgāju, viss šķita normāli, dežurante ļoti jauka, telpas daudz maz kārtībā - nu nekas, ka sienas mazliet netīras un tā. Ļaudis kopmītnēs arī tā neko. Kad pienāca pirmā pārnakšņošana Buļļu ielas kopmītnēs, nožēloju savu izvēli - nav iespējams gulēt, jo sienas ir plānas kā papīrs un lietus laikā tāda sajūta (pie tā vainīga sliktā skaņas izolācija!), ka ūdens tek istabā. Dzirdami visi blakusistabu trokšņi, nepaveicās, jo blakus dzīvoja pārītis, kuri diezgan bieži strīdējās. Gultas arī diezgan sliktas. Vai tad nepareizi guļu, ka man apakšējie dēlīši visu laiku krita nost? Vēl viens pārsteigums pienāca līdz ar pirmo rēķinu - Astra bez maz vai svēti apgalvoja, ka mēnesī mani izdevumi būs ~ Ls 65 un ka jāmaksā tikai par īri, par ledusskapja ekspluatāciju, par istabiņā patērēto elektrību. To, ka jāmaksā par visa stāva elektrību neviens jau nepateica. Mans rēķins sastādīja ~ Ls 80. Šeit protams, daļēji arī es pati esmu vainīga, kārtīgi neizlasīju līgumu, jo domāju, ka "laipnā" Astra man visu paskaidroja kā nākas! Ak, jā, nepateica arī to, ka par izvākšanos jāpaziņo 3 mēnešus iepriekš, izvācoties ātrāk jāmaksā soda nauda. Un tas arī līgumā nav minēts...

JA GRIBAT MIERU, KLUSUMU UN LAIPNU ATTIEKSMI, BUĻĻU IELAS 9 KOPMĪTNES NAV ĪSTĀ APMEŠANĀS VIETA.

I

I I. 24.11.2011

P.S. ADMINISTRĀCIJA LAIKAM BEIDZOT KO SĀKUSI DARĪT LIETAS LABĀ - DRAUDZENE, KURA TUR DZĪVO UN PAT NEDOMĀ PAR PROMIEŠANU, SAKA, KA IR PIELIKTS PAZIŅOJUMS, LAI IEVIESTU KĀRTĪBU

V Vinnijs Pūks 25.11.2011

Kāpēc gan tev kaut kas jāmaksā, ja līgumā tas nav minēts?