AtrisinātaKopaLetak.lv - Maldināšana

Vēlējos informēt, ka šis portāls : Kopā lētāk.lv klaji maldina savus klientus . Vēlējos iegādāties jaukas Ziemassvētku dāvaniņas, kā rezultātā kļuvu par upuri akcijai, kur tika maldināti klienti. Šeit ir links uz piedāvājumu: http://www.kopaletak.lv/lv/akcija/izvelies-vienu-no-3-aromatiskam-un-vitaminiem-bagatam-ziemassvetku-tejam-grezna-tejas-karbina-par-50proc-letak
No šī piedāvājuma jebkurš normāls cilvēks saprastu, ka saņems 3 tējiņas kārbiņā un varēs izvēlēties no divām skaistām kārbiņām- rezultāts bija tāds, ka varēja saņemt tikai viena veida tēju, kas tika iebērta kārbiņā bez jebkāda cita iepakojuma. Kārbiņas vāks stingri nenofiksējas un tēja birst ārā. No solītajām 2 kārbām, pieejams bija tikai viens veids, kas nu galīgi mani neapmierināja. Veikaliņa pārdevēja tikai noplātīja rokas, ka laikam piedāvājumā neprecīzi uzrakstīts, bet "Kopā Lētāk" neatzīst, ka ir maldinājuši klientus. Protams, ka tekstā vienā vietā ir pieminēts, ka varēs izvēlēties vienu tēju, taču akcijas nosaukums un arī citi teikumi, kur vārds tējaS ir lietots daudzskaitlī, klaji maldina klientus..

Ja tomēr izlemjat iegādāties kādu preci vai pakalpojumu šajā portālā - izlasiet kārtīgi VISU tekstu 3 reizes un vēl piezvaniet, lai pārliecinātos, vai neesat pārpratuši!

Piebildīšu, ka nebiju vienīgā "pārpratuma" upure, jo veikals bija pilns ar neapmierinātiem un maldinātiem klientiem.
Uzskatu, ka šī maldināšana tika veikta ar nodomu.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 10.05.2016

"'"KopāLētāk.lv"' Uzņēmuma vadība ir mainījusies, pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

C Cicis 20.12.2011

Kopālētāk vispār kopumā ir miskastnieku kantoris kam interesē tikai peļņa, bet ne sniegtā pakalpojuma kvalitāte ! Labāk izvairīties no tā šaraškina kantora !

A Aiga 20.12.2011

Nevaru nepiekrist, jo pēc tam, kad sāku iesniegt sūdzības, internetā tika absolūti nomainīts akcijas nosaukums un noteikumi, kas nu galīgi vairs nav tādi, kādi tie bija tad, kad kuponu iegādājos. Manas izredzes šobrīd kaut ko pierādīt arī tagad ir pielīdzināmas nullei, jo informacija linkā, kuru ievietoju iepriekš tagad ir pavisam citāda un atbilstoša precei, ko saņēmu.. Nu ko lai saka.. Akcija jau sen ir noslēgusies, bet nu informācija tagad tiek nomainīta!

E edijs 20.12.2011

KOPALETAK.LV ir kabatas portals, pieder kadam vienam tipam.parakos pa internatu, atradu ari vina mobilo /izdzēsts/. Patiesham mesls ne portals.Nekad neko tur neperciet.

P Puteklis 17.01.2012

Nezinu, kas Jums tur un kad ir bijis, beet vismaz man ar viņiem tikai pozitīvs kontakts.. :)

+ vēl der atcerēties - Pakalpojumu piedāvā nevis kopaletak.lv, bet gan pakalpojuma sniedzējs.
Protams, kopaletak.lv būtu jāseko līdzi kas un kā notiek. Bet Jums taču ir viņu e-pasts[kopālētāk]? Ja ir kādas problēmas - rakstat viņiem, lai atrisina (protams, es nezinu vai viņi to darīs)! Ja paši piedāvā pakalpojumu, lai domā arī par viņa kvalitāti.. :P