www.sudzibas.lv Konsultatīva Sabiedrība Conventus Linda Zauša /Nepildīja saistības

Konsultatīva Sabiedrība Conventus - Linda Zauša /Nepildīja saistības

Esmu ļoti vīlusies sadarbībā ar zvērinātu advokātu Lindu Zaušu . Pie Lindas vērsos pēc juridiskas palīdzības. Šis jurists man tika rekomendēts kā augsti kvalificēts SIA Konsultatīva sabiedrība "Conventus" juridiskā biroja advokāts. Linda ļoti pasīvi atbildēja uz maniem telefona zvaniem un e-pastiem, kaut gan pakalpojumu samaksu veicu laicīgi (gan maksājuma apliecinošs dokuments netika izsniegts). Diemžēl tiesu Linda zaudēja! Linda savas saistības nebija pildījusi, jo par tiesas lēmumu Linda man paziņoja par vēlu, līdz ar to man nebija nekādas iespējas tiesas lēmumu pārsūdzēt. Līdz ar to maksāju gan par nekvalitatīvu Lindas darbu, gan tiesas izmaksām, gan sodu kuru man piemēroja tiesa. Esiet uzmanīgi ar šī jurista pakalpojumiem, jo jurists nepilda savus pienākumus atbilstoši norunai! Linda Zauša - Ind.prakt.zvēr.adv., Rīga, Jaunielā 19-2, LV-1050, papildu prakt.vieta - Rīga, Staiceles ielā 15-87, LV-1035, Telefons: 67800594, 29105332, E-mail: [slēpt]@conventus.lv

T

V VladIat 08.05.2015

Laicīgi vajadzēja vērsties pie tiešām profesionāliem un godprātīgiem juristiem = www.temida.lv

V Viss skaidrs 08.02.2017

Kaut kur jau ir lasītas sūdzības par advokātiem, kas patiesībā veiksmīgi pārstāvējis pretējo pusi ;)

M maz_fejina 31.07.2019

Zinot to cik viņas rīcībā ir lietas, nebrīnos, ka uz e-pastiem savlaicīgi neatbild. Ar tādu lietu daudzumu ikkatram var pienākt izdegšanas sindroms vai vienkārši mazinās kompotence.