www.sudzibas.lv Konduktori Rupja attieksme pret cilvēkiem

Konduktori - Rupja attieksme pret cilvēkiem

Gribu teikt, ka ne tikai mikroautobusu vadītāji brauc ka traki, bet vispār kas Latvijā notiek ar sabiedrisko transportu!

Pirmkārt: konduktori ļoti bieži ir apģērbti kā parasti cilvēki, nemaz nevar atšķirt vai tas ir konduktors, vai nē!!!

Otrkārt: labi, es vēl neko nesaku, ka konduktori ir tik resni, ka kamēr paies garām, novemties var, jo piespiež tik stipri ka ārprāts! Un cik rupji tie konduktori, vienkārši riebjas klausīties!!! Cilvēks vēl pat pilnīgi nav iekāpis transportā šie jau metās virsū!!! Un kāpēc tiem šķiet, ka mums būtu jāpienāk un jānopērk tā biļete, galu galā tas ir viņu darbs pārdot biļetes un būt laipnam pret pārējiem arī varētu būt viņu pienākums, citādi vēl sāks kauties! Vēl saka ka latvieši ir audzināta tauta, tā nemaz nav jau cik reizes par to pārliecinājos!!!

Z za 14.03.2008

galīgi stulbs esi. Tev ir jāiet pie konduktora un jānopērk biļete, nevis viņam jānāk pie tevis, kamēr tu savu dibenu nevari piecelt no krēsla.

V Vienaldziga 14.03.2008

vai tiešām??? Es gan tā neuzskatu! Tieši otrādi konduktori nevar piecelt savu dibenu no krēsla! Par ko tad viņiem maksā algu,par to ka nosēž visu dienu un bļauj virsu tiem kas brauc tajā transportā?!

E Elii 14.03.2008

ir gadijies noverot rupju attieksmi bet saprotot to ka dziivoju LV nemaz nebriinos ka cilv. straadaajot par santiiimiem vareetu buut laipnaa omaa....
ja negribi nepeerc bileti bet peerc meenesa karti..tad nebuus jaaiet pie konduktora:D

F FrauGluck 14.03.2008

Cenas sabiedriskaa transportaa palielinaajas liidz 0.40 Lv,bet kvalitaates nav ;( Smird un reibjas kaa bija 0.20 un 0.30
Katru dienu transportaa kaut ko noticis,kaa tirgu,kashkes,rupji vaardi,norkomani,smirduli kuri smird peec svitra. Visur var sadzirdet lamashanas . Konduktori izskatas ka bomzi, melna zeme zem nagam,apgerbs kaa no Second hand.
Arzemes,pavisam cita sabiedriska transporta kvalitaate.
Labaak braukt ar mikrinjam vai ar kaajam.

V Vix 14.03.2008

Šim cilvēkam baigi smaga pakaļa! Varbūt vajag atstāt konduktora amatu vēl uz pāris gadiem, savādāk tak nevarēs pieiet pie kompostiera un nokompostrēt biļeti...

Z za 15.03.2008

nopērc mašīnu.

L LIKUMDEVĒJS 19.12.2008

REDZIET CIENĪTIE, LASĀM NOTEIKUMUS, DOMĀJAM LOĢISKI UN TAD NEBŪS ŠĀDA TIPA JAUTĀJUMI, KURAM PIE KURA JĀIET!
Noteikumos stāv rakstīts"Pasažierim iekāpjot transporta līdzeklī ir pienākums iegādāties(kompostrēt) braukšanas biļeti..." un tagad sākam loģiski domāt:
-ja mans pienākums ir iegādāties braukšanas biļeti, tad kam pie kā ir jāiet? Lūk arī atbilde uz jūsu uzdoto jautājumu- JUMS IR JĀIET PIE KONDUKTORA!
Kad jūs iekāpjat tagad trolejbusā vai tramvajā arī gaidat, kad kompostieris pienāks pie jums? Atkal ieslēdzam loģisko domāšanu:
-kompostieris ir mašīnīte;
-kompostieris ir pieskrūvēts pie sienas;
-tātad staigāt pa salonu viņš nevar.
Loģiski, ka jums jāiet pie kompostiera!
BIĻETI VAJAG JUMS, NEVIS KONDUKTORAM!