Konditoreja Rūberts/ Rūberts SIA - Klienta apvainošana

Pirms trīs dienām iegāju veikalā maxima, konditorejā Rūberts. Pasūtiju divas skolas picas. Uz ko saņēmu nepatīkamu jautājumu. Divas?!?! Jā divas.
Vai varētu lūdzu uzsildīt? Saņēmu atbildi - Labi!
Kamēr sildās picas, pārdevēja sarunājās ar savu kolēģi un aprunāja mani. Pavisam nepatīkama sajūta. Un dzirdēju, kā viena saka - Un vēl nav kauns šeit viņam iepirkties?!
Iekšēji nodomāju. Es taču varu iztikt bez šiem konditorejas izstrādājumiem. Saņemu savu pasūtijumu. Un pārdevējai bija ļoti nepatīkams skaties uz mani.
P.S tajā dienā strādāja:
Divas sievietes, krievu tautības sievietes. Abas ar melniem matiem. Vienai bija sasieti mati astē.
Piedomājiet pie tā, kā apkalpot cilvēkus.

Dažiem gan ir briesmīga dzīve. Cilvēks aiziet pēc picas un "Uz ko saņēmu nepatīkamu jautājumu." Un šis nepatīkamais jautājums nav - "Kad tu pēdējo reizi mazgājies?", jeb - "Tev vispār nauda ir?", vai - "Tavs saimnieks gaida ārā?" Sagatavojieties visi, nepatīkamais jautājums ir: "Divas?!?!"