www.sudzibas.lv Konditoreja "Ieviņa" , Kandavā Nekvalitatīva produkcija un mati tortē

Konditoreja "Ieviņa" , Kandavā - Nekvalitatīva produkcija un mati tortē

Jau kuro reizi saskaramies ar briesmīgu kvalitāti pasūtītajai tortei!
Uz 1 gada jubileju pasūtijām bērniņam torti ar bēbīti uz tās,-doma bij ka bērniņš guļ uz puncīša,nu tā mīļi,kā redzēts ārzemju portālos... Rezultātā torte bij krietni lielāka,kā bij sūtīts ( minēšu,ka par katru gramu ir jāmaksā) un bērniņa skulptūra bij uz muguras apkritis bēbīts ar rokām un kājām gaisā, skats bij tiešām nejauks! :( kā tāda vabole,kas nokritusi uz muguras!
Nosolijāmies, ka vairs no šī iestādijuma neko nepasūtīsim, bet tā kā Tukumā nav vairs vietas,kur pasūtīt dizaina tortes,tad šogad,kad bērnam jau aprit 4 gribējās,lai ir kkas viņam tāds skaists!
Šogad bij kronis visam!!!!! Atradām skaistu,melnu matu !!!!
Ticat man-apetīte momentā pazūd!!!!!
Nekad vairs!!!

G

G Gia 07.04.2013

Nevis torte, kā bēbis, bet uz tortes bēbja figūriņa!

P.S.Tavs intelekta līmenis izskatās zemāks, nekā manam 4gadus mazajam krustdēliņam!

G Gia 07.04.2013

Ja domā, ka interneta vide ir konfidenciāla, tad stipri maldies!
Par saviem vārdiem nāksies atbildēt!