www.sudzibas.lv Komunāla serviss Komunāla serviss/ Izstrādāt mājas lapu

Komunāla serviss - Komunāla serviss/ Izstrādāt mājas lapu

Es atradu ss lv meklē web - dizainers, lai izstrādātu, izveidotu mājas lapu. Ss.lv komunal serviss
reģistrācijas numurs: 40203462687 mēs runājām par mājas lapas detaļām un parādīja divus mājas lapas attēlus, man patika pirmais un lūdzu parakstīt līgumu, viņi to ignorēja un sāka prasīt administrēt mājas lapu. Es nesniedza aktuālo saturu, attēlus, tekstu, kontaktinformāciju, bet pieprasīja to darīt, tāpēc es teicu, ka neko nedarīšu bez līguma un avansa maksājuma.

Хачу предупридить дезайнеров и программистов не попадитесь на удачку машеников нчестные закащик kamunal serviss ни заплатят ни аванс ни за работу разраьотку сайта за спасибр чените себя и уважайте свое время нервы и труд очень плоха паступают без договара и ованса строховачные денги плотить не захотели я отказался с ними работать хачу предупредить не заплятят kamunal serviss

Papildināts Артур6895 26.02.2024

Krāpšana, melošana, algu nemaksāšana

B bb20895803453 26.02.2024

Viss ir ļoti vienkārši. Klients nevēlās parakstīt līgumu? Tad produkts/serviss arī viņam netiks piešķirts.