Komplekss Kaķu māja Sigulda - Ēdiena cenas

Sveiki!
Pagājušajās brīvdienās ar ģimeni devāmies atpūsties uz Siguldu un mūsu braucienu pamatīgi sabojāja pusdienas kafejnīcā klubs "Kaķis" jeb "Kaķu māja".
Meklējām jauku vietu, kur ieturēt pusdienas un uzgājām šo kafejnīcu, no ārpuses un iekšpuses izskatījās ļoti akurāta un tīra, arī ēdieni bija standarta. Cenas par ēdieniem bija norādītas uz tāfeles virs tiem. Pasūtījām ēdienu un beigu cena mūs pamatīgi pārsteidza! Jo izrādās cena bija norādīta par 100 g, kas nekur nebija rakstīts! Pusdienas izmaksāja dārgāk kā ļoti labā Rīgas centra kafejnīcā. Kad lūdzām paskaidrot, kāpēc nav norādīts, ka cena ir par 100 g, apkalpotāja mums ļoti nelaipni atteica, ka mēs taču varējām paši pajautāt! Ļoti nelaipni. Uzzinājām, ka par parastiem ceptiem kartupeļiem cena kg ir 6 EUR. (Ņemiet vērā, ka veikalā kartupeļi kg maksā zem 0,50 centiem)

A anonimais 007 16.05.2016

Kartupeļi veikalā maksā 0.79 EUR par KG, vajadzēja nobildēt ka nekur nav teikts un pateikt ka nepārmaksāsiet, lai sauc policiju, kuri sastādīs aktu ar kuru pēc tam varētu griezties PTAC ar sūdzību.

Latviešu tautas 16.05.2016

Kartupeļus kafejnīca pirk veikalā? Pa vairamtīrdzniecības cenam? Drošivien maztīrdzniecības bāzē, pa cenu 0,20-0,30 EUR par 1 kg! Tad ceptu kartupeļu cena kafejnīcā ar 200-250% uzcenojumu maksimali maksā 1 EUR par 1 kg!

Latviešu tautas 16.05.2016

Atvainojiet, sajaucu: latviešu valoda nav mana dzīmta valoda!
Kartupeļus kafejnīca pirk veikalā? Pa veikala (maztirdzniecības) cenam? Drošivien (vairumtirdzniecības) bāzē, pa cenu 0,20-0,30 EUR par 1 kg! Tad ceptu kartupeļu cena kafejnīcā ar 200-250% uzcenojumu maksimali maksā 1 EUR par 1 kg!

M Marija123__ 16.05.2016

Jā, piekrītu, žēl, ka tajā brīdī neiedomājāmies nobildēt. Bet idejiski apkalpojošais personāls varēja atvainoties, uzrakstīt uz tāfeles "cena par 100 g", lai citi klienti netiktu maldināti un, piemēram, piedāvāt kaut kefīra glāzi par brīvu kā atvainošanos par radušos situāciju.