"Komforts Plus", SIA - Mēbeles

Labdien! Cilvēki, nepasūtāt mēbeles pie šiem krāpniekiem!!! pasūtīju mēbeles novembra beigās, noslēdzu līgumu, samaksāju naudu, bet pasūtījuma kā nav tā nav. Līgumā bija teikts, ka līdz decembra beigām man visas mēbeles būs piegādātas. Katru dienu zvanu un mani baro tikai ar solījumiem. Kā tā var??? Esat gudri un nepasūtat pie viņiem neko!

I

I ira 28.01.2011

es arī pie viņiem pasūtīju, un gaidīju 3 nedēļu vietā 2 mēnešus, kad beidzot sagaidīju, mēbeles manu gaidīšanu neattaisnoja, pirmkārt slikta kvalitāte un otrkārt neatbilda projektam, kurš bija sarunāts. labi ka es viņiem samaksāju tikai pusi no sarunātas summas, par tādu darbu es viņiem otro pusi nemaksāju.

Q QWE 29.01.2011

Jau jau līgumā viss ir tā kā tu te stāsti, kapēc nesūdzi to kantori tiesā?

I ira 31.01.2011

tiesā iztērēšu nekā samaksāju par mēbelēm. nu ja protams nesagaidīšu savu pasūtījumu noteikti uz turieni griezīšos!

G Guntars 25.03.2011

Vai kāds vispār pārbauda, kas te tiek rakstīts?