www.sudzibas.lv komedija Morāla aizkaršana

komedija - Morāla aizkaršana

Piektdien, 8 janvārī vakarā, pārslēdzot tv kanālus, trāpiju uz tv 3+, tur rādija filmu - komēdiju ''Pošol ti, Fredi''. (Var būt kāds no jums ir skatījies šo filmu). Tur bija šokejošie fragmenti dēļ kuriem nevarēju aizmigt visu nakti un nākas dzert mierinošas zāles. Pati stāvoklī. Viens no fragmentiem bija tāds: čalis pārkoda ar zobiem nabassaiti tikko piedzimušam bērnam un saka grozit to asiņainu sev virs galvas. Kā var lais tādu komēdiju ēterā?!!! Vīrietis salauza kāju, otrs pieskrien un sāka laizīt to asiņaino kaulu ar savu mēli. Talāk neskatījos. Vai to var nosaukt par komēdiju? Nakošajā dienā bija atkārtojums. Bērni pa dienu taču ari skatās televizoru!!!. Domāju ka vajag tiesāt tādus morāli samaitātus kropļus, kuri plano tv 3plus programmu, par morāli sanesto aizkaršanu, pret māmiņām, kuras arī vēlas skatīties tv .Var būt kāds zina kur var griezties, lai sasniegtu sodu tiem necilvēkiem?

K Keita 09.01.2010

Ja vāji nervi, tad nav ko skatīties!

O osis 09.01.2010

vari griesties, tik skat, lai galva nenoreibst !!!

S sabine 10.01.2010

psc! tā norēcos! :D

E ES 10.01.2010

komedija bija ok.
Ja vāji nervi sēdi mežā un dzer trankvilizatorus vai arī uzpīpē zāli...

A Aiga 11.01.2010

debīla filma, par debīlajiem amīšiem

H haahh 12.01.2010

Griezties vari pie psihiatra!

K Kristine 02.03.2010

Sveika! Pilnīgi tev piekrītu. Programmu plāno Oksana Rezničenko. Vinja skaitās Mārketinga daļas vādītāja. Viņu var atrast draugos (Oksana Smirnova (plusha)Viņas mobilais: 22323822
Viņa ir pretīga sieviete. Es tev ietektu rakstīt sūdzību viņas priekšniecei: [slēpt]@tv3.lv

P pole 05.12.2011

Ej dirst Svetlana! Tu vispar zini kas tads zhanrs ka "Melna komedija", melnais humors. Ja nepatik neskaties, kas tu jociga esi, ka tagad delj tava smirdiga berna visiem jaskatas tikai tas suuda maminju klubs un multenes? Neviens delj tevim neiznjems no televizijas shausmeens un melnas komedijas, ja nepatik vienkarshi NESKATIES! It ka tv3+ ir viienigais kanals tu stulba govs!

P pole 05.12.2011

ceru ka kadreiz paradis "Wrong turn 4", lai tu sajuktu prata!