www.sudzibas.lv Kolosali.lv Krāpšana, slikt serviss

Kolosali.lv - Krāpšana, slikt serviss

Labdien! Esmu nelielas kuponu lapas īpašnieks Latvijā un nesen nolēmu sadarboties ar agregatoriem. Ar visiem Latvijas agregatoriem esmu uzsācis sadarbību izņemot ar kolosali.lv
Pirmkārt mājaslapā viņiem nav norādīta pilnīgi nekāda kontaktinformācija, kas manuprāt nav pareizi. Kad ieguvu viņu epastu uz kuru arī rakstīju par iespējamo sadarbību, sākās interesantākais... neko nepaskaidrojot saņēmu pretī kādu mistisku rēķinu, kurš izrakstīts kādam man nezināmam uzņēmumam. Biju diezgan izbrīnīts, jo mana kuponu lapa darbojas vien pāris mēnešus, bet šis rēķins ir no 2015. gada sākuma, kad man kuponi prātā pat nebija. Rakstīju un skaidroju situāciju viņiem, ka noteikti ir kāda kļūda, vai kas bet neko citu nepaskaidrojot uzstāj tik uz šī svešā rēķina apmaksu. Tagad nezinu , ko domāt, vai šis ir kāds jauns krāpniecības veids, vai arī kāda kļūda, ko kolosali.lv vadība nevēlas risināt. Ar cieņu, Aldis

Ventilators 21.02.2017

Acido SIA
29902399

A Aldis 22.02.2017

Sveiki. Šis sia gan neatbilst kolosali.lv

E EdgarsLV 22.02.2017

Kam jums sadarbības partneri kas skaidri un gaiši nevēlas ne ar vienu sadarboties ?

A Aldis 23.02.2017

Taisnība, bet tomēr šis ir viens no LV lielākajiem agregatoriem, tādēļ sadarbība tikai uzlabotu pārdošanas rezultātus.

E EdgarsLV 23.02.2017

Kam tieši ? Jums vai viņiem ?
Kas zin varbūt nemīl konkurentus tādēļ negrib sadarboties, to tikai viņi zinās atbildēt

Pacco_al 22.02.2017

Ar varu mīļš nebūsi, bet ja tomēr gribi būt, sazinies un skaidro situāciju nevis uzreiz raksti sūdzības, ja tā strādāsi neviens ar tevi tiešām sadarboties negribēs.

A Aldis 23.02.2017

Labdien. Esam mēģinājuši sazināties daudz reižu, ir nosūtīti vismaz 10 epasti pēdējo 3 mēnešu laikā, bet atbildes praktiski nav. Situāciju esmu izskaidrojis jau vairākas reizes, bet otrā galā nevienam neinteresē atrisināt šo kļūdu/pārpratumu.

A Aldis 23.02.2017

Abiem! Viņi pelna no manis publicētajiem kuponiem, es pelnu, ja kāds caur viņu websaitu ir pārgājis uz manu saitu un ko iegādājies.

E EdgarsLV 23.02.2017

Nu neko tad tik dzen SEO un centies rūpēties par savu biznesu pats, vairāk reklāmas, sociālās kampaņas un drīz vien tev sāks piedāvāt partnera attiecības ...