R Rigonda 16.06.2010

Jā tā ir taisnība!Mīļie darba meklētāji, neuzķeraties uz viņa āķi!!!Algas kavē pat ļoti ilgi vairākus mēnešus un maksā arī aploksnē.Un saimnieka attieksme pret savu darbinieku vienkārši briesmīga, lai neteiktu vairāk.Tiešām apdomājat, ja ejat strādāt uz šo iestādījumu un viņam piederošo krogu Ingars.Tādus uzņēmējus vajadzētu kontrolēt un sodīt!

S Stradnieks 04.02.2011

Cik ilgi tad tu saja vieta esi stradajis, lai ta teiktu?!
Jaa algas kaveejaas, bet tiek izmaksaatas., visi darbinieki o saprot un neviens nav palicis bez naudas, lai dzivotu.
Un cik man zinams tad lielakaja dala firmu musdienas kavejas algas. vismaz saja vieta ir drosi, ka taa TIKS izmaksata, kaut ari ar nelielu aizkersanos.

Z Zinaida 04.02.2011

Belim negram dengi ne pologajutsja!Skazite spasibo, hotj dali porabotatj!

Z Zljuka 13.03.2011

Stradniek, да-да дурите дальше народ. Мало того, что там можно только копейки заработать, так даже их не выплачивают. А если вы решились уйти из этой шарашкиной конторы, то даже не мечтайте деньги когда-либо получить!!!

K Katt25 13.03.2011

Njā viegli pateikt ka daudzās vietās kavējas, bet ko pēc jūsu domām dara jūsu darbinieki tai posmā kad alga ir aizkavējusies?
Ko viņi pēc jūsu domām saka saviem bērniem?

K katrīnīte 28.08.2011

Pēc iespējas ātrāk tieciet vaļā no tā Krieviņa.Protams, ka ne tikai algas tiek nemaksātas, bet, kad padarīts darbs, tad meklē kašķi, ka viss esot par dārgu.
Vienkārši melis, zaglis un krāpnieks, vēl pārāk maigi teikts...
Atsūtiet man uz e-meilu, kuri ir apkrāpti, apvienosimies un pieteiksim tam zaglim maksātnespēju.

Z Zemnieks 15.10.2011

Gan jau komentētājs "strādnieks" ir pati izpildirektore Arnita...
Nu kādam jau savs kažoks jaaizstāv, labi teikts, ...visi darbinieki o saprot un neviens nav palicis bez naudas, lai dzivotu. Bet mēs strādājam lai ne tiikai nenosprāgtu, bet arī varētu kautko atļauties... Un nevajag stāstīt ka viss tiek izmaksāts... labi ja pati tici tam ko saki~!

A amatieris 21.07.2012

Ir jau tāda lieta, ja grib nopelnīt, tad arī tas ir jācenšas darīt. Nav jau māksla staigāt pa stūriem un dzert šņabi un neko nedarīt un prasīt par to samaksu. Kas dara - tas arī saņem.