Koka Moduļu Mājas / Pirts - Slikta kvalitāte

Nolēmām nopirkt Malkas pirts-māju. Pasūtījām to koka-modulumaja.lv, pirms tam tikāmies ar Viktoru (tehniskais direktors) un visu izrunājām. Viss noritēja labi, ražoja laicīgi, atveda pirti arī laicīgi, bet par kvalitāti gan gribētu piebilst: 1) daudz nenokrāsotas vietas. Dušas kabīnē vairākas līstes vispār neapstrādātas. 2) durvis uzstādītas šķībi, līdz ar to ļoti slikti veras ciet (ar ļoti lielu piepūli) tikai pieaugušais cilvēks var to aiztaisīt. 3) vienai elektrības rozetei no dubultrāmīša izgrieza vienvietīgo un pielika tā kā ir (droši vien pietrūka vienvietīgais rāmītis) , līdz ar to slēdži slēdzās ar piepūli. Lampiņas nav domātas pirtij, jo tām nav aizsardzības pret mitrumu. Āra kabelim pie sadalītāja bija iegriezumi. Uz pretenzijām Viktors solīja visu izlabot, nomainīt, piekrāsot, bet tas nekas netika izdarīts. Līdz ar to brīdinu, ja kāds grib iegādāties pirti/māju rēķināties ar to.

Atbilde no Koka-ModuluMaja.lv Pārstāvja atbilde 30.08.2021

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām. Lūdzu sazinieties ar mums, lai mēs varētu risināt radušās problēmas.

A Averto 31.08.2021

Labdien.
Pirms rakstījāt sūdzību, mēģinājāt sazināties ar uzņēmumu, kas veica uzstādīšanu? Varbūt/visticamāk viņi būtu visu vērsuši par labu.
Ar cieņu - averto.lv

J JPG 11.12.2021

Pirms jūs rakstijāt šādu jautājumu, palasijāt citas atsauksmes par šo firmu, tur jau izskatās pēc sistemātiskas krāpšanas.

Kapēc visi kopā nesavācas un brauc uz Ķekavu kopā ar Bez Tabu? Mums Ozolniekos arī jau divus gadus baro ar solījumiem.