KOK pelēkie zirņi ar kūpinātu gaļu - Nepatīkama, rūgta garša

Iegādājos KOK pelēkos zirņus ar kūpinātu gaļu konservu bundžā veikalā Maxima. Atverot iepakojumu uzreiz jūtama ne visai patīkama smarža, kas vairāk atgādina kaķu barību, ne ēdienu. Tomēr metu iedomas pie malas un nolemju zirņus uzsildīt.

Smarža joprojām neuzlabojas. Toties garša ir ārkārtīgi rūgta, atgādina degušas plastmasas vai gumijas smaržu (galīgi ne tā, kā tam vajadzētu būt). Arī neuzsildīti zirņi garšo tāpat. No ārpuses appētot iepakojumu, nešķiet, ka tas būtu kādā veidā bojāts.
Noteikti vaina ražošanas procesā vai nekvalitatīvās sastāvdaļās..

Ja kādam šeit tas ko izsaka, šeit uzrakstu ciparus, kas redzami uz iepakojuma. Varbūt kādam tas palīdzēs neiegrābties brāķī.
L040819
47/2
A070348

E ELLIO 06.10.2017

Ja nav naudas, ēd kartupeļus ar sīpoliem, ja ir nauda, ēd gaļu. Drazas rīt nav attaisnojums jebkurā gadījumā.

P PurvaBrideejs 07.10.2017

Gaļa kā tāda ir "draza", un to lietot uzturā nav attaisnojami.

C CastorTroy 07.10.2017

Tu zini kādai garšai jābūt šīm izstrādājumam?
Tāda garša ir tiem konserviem, ja nepatika,tad vairāk nepērc.
Viņi nav vainīgi ka nav attaisnojusi tavas cerības attiecībā uz garšu, un tas nav pamats te sūdzēties!
Tā jau katrs var uzrakstīt ,kas viņam garšo un kas negaršo!

M Mr.Trogpoi 08.10.2017

Tās pašas firmas tieši tādi paši zirņi, bet stikla burciņā garšo normāli.
"Sūdzos", jo nevēlos, lai citi iegrābjas nelabā precē. Vēlies, ievēro manu ieteikumu, vēlies - neievēro.

MacBeton 12.10.2017

Nu bet āzim skaidrs ka to sūdu burku nedrīkst pirkt!

A Aivars Lubgans 09.01.2024

Man atveda kā cienastu no Latvijas, jo draugi zin ka es pa laikam nopērku sev pelēkos zirnīšus,bes Spilvas ražotos.KOK ražojums nu galīgi nestāv tuvu tiem,pie kam sildot uz pannas tika atrasti divi akmeņi zirņu izmērā,tāvar zobus nolauzt,bet uz burciņas bija minēts ka iespējami cieti fragmenti,ok ja ciets zirnis,bet ne akmeņi taču...Ja jau brīdiniet par akmeņiem,tad jau arī rakstiet ka garša arī ir riebīga...Savādāk nepilna informācija sanāk...Neiesaku pat pirkt šo pelēko substanci.