Kodak Express, fotosalons Rēzeknē - Rupja apkalpošana

Esmu pati no Rēzeknes, bet dzīvoju Rīgā. Devos uz šo salonu lai sataisīto no mazas bildītes - lielāku. Es pajautāju... Un tur viņa stāvēja. Blondiem gariem matiem, pieaudzētiem nagiem un ar tādu skatienu uz manis itkā es būtu kautkāds ielas krancis. Viņa man atteica un rupji bāžot savas darba mapes vai foto sejā, ka tai esot daudz darba un nau laika. Nu ok, es atradu pilskalna ielā veikaliņu kur mani apkalpoja par visiem 1000℅. "mīļā, jaukā" meitenīt, tu tur nēsi ielikta modeles vietā, kas klabina savus nagus pret leti un jūtas tik skaista, un visas citas tādas neglītenes. Ļoti vīlusies es biju, jo šī bilde bija nepieciešama ne tajā dzīves priecīgākajā brīdī... Proti uz bērēm! Saka par mums latgaliešiem ka esam sirsnīgi, šaubu nau, jo tai dienā es satiku neskaitāmus cilvēkus kas to tiešām pierādīja, tikai ne šī dāma šai veikalā. Lai tev veicas modeles karjerā, tu tam esi kā radīta.

C critical thinker 07.10.2017

riktīga vilkate