www.sudzibas.lv Kodak Express Daugavpils, TC SOLO Klientu maldināšana, slikta attieksme no personāla.

Kodak Express - Daugavpils, TC SOLO Klientu maldināšana, slikta attieksme no personāla.

Aizgāju pie pakalpojumu sniedzēja Kodak Express ZigZag Foto (Daugavpils, TC SOLO). Jautājot par fotogrāfiju izgatavošanas laiku pārdevēja atbildēja, ka, ja caur internetu pasūtu, varu to darīt kaut vai naktī, ja paspēšot līdz 8.00 nākamās dienas rītā, tad fotogrāfijas jau 9.00 varēšu izņemt TC SOLO (viņu filiālē). Protams, necerēju uz tik ātru fotogrāfiju izgatavošanu, bet nolēmu, ka, ja uzrāda, ka fotogrāfijas būs gatavas 1-12 stundu laikā, tad nākamās dienas vakarā fotogrāfijas tiešām būs gatavas, bet... aizejot šodien pakaļ (aptuveni 15.30), pārdevēja man atbild, ka fotogrāfijas nav gatavas. Loģiski, jautāju, cikos būs gatavas, uz ko pārdevēja atbild, ka rīt, bet ātrākais pēcpusdienā. Sava priekšnieka numuru nedod. Attieksme - graujoša. "Jūs taču pasūtījāt internetā, neesat maksājusi (jo internetā tādu opciju viņu mājaslapa nepiedāvā), atsakieties no foogrāfijām!" (teksts aptuveni tāds).
Neiesaku nevienam šo "kaktu kantori", kas neuzskata par vajadzīgu informēt klientu, ka pasūtījums netiks veikts norādītajā termiņā.

K

really? 23.11.2018

Saakumaa itkaa vienalga cik aatri bildes bus gatavas, peec tam tik vairs ne-vienalga,ka ar prieksniekiem gribas runat? KKada personibas un velmju dalisanas :D

K Klients 26.11.2018

Man bija vienalga, kurā laikā saņemt - no rīta 9.00 vai vakarā, bet TĀS DIENAS LAIKĀ! Pasūtījuma izpildes laiks ir līdz 12 stundām, biju gatava gaidīt pat 24 stundas, bet man pat to nepiedāvāja, vien rupji atcirta, lai atsakot pasūtījumu.
Turklāt, kad atteicu fotogrāfijas, darbiniece nemaz nepaziņoja to priekšniekam!